poniedz., 9 grudnia
16:40

Ech...

Lewica ma plan na to, żeby się skomasować. W kontekście wyborów oczywiście, ale oczywiście nie mają szans. Dziś mamy „taki klimat” i ich postulaty raczej nie przebrną przez już żaden elektorat. Poza tym jakie to są postulaty? Większość wali w trąbę, a naprawdę chodzi im o stanowiska. I nie chce mi się pisać o SLD, gdzie siedzi zwyczajnie banda łobuzów. Tak jak i w PiS.
Za to na przykład mogę napisać o PSL, gdzie tkwili moi znajomi i zawsze to była obrotowa prostytutka polityczna. Część z nich jest zniesmaczona kolejnymi poczynaniami ugrupowania. Ale generalnie... „damy radę”. Bardzo mi jest tego żal, bo znałem (jako dziennikarz) jednego z bardzo fajnych rzeczników prasowych urzędu miasta w pewnym pomorskim mieście i on naprawdę wierzył w Polskie Stronnictwo Ludowe. Dziś chyba już pozbył się złudzeń.
Miałem też kolegów na studiach z obu grup tzw. konfliktu (lewicowej i prawicowej), którzy „bawili” się w te klocki i czekali na dojście do władzy. Dziś ich nie ma, robią kompletnie co innego. Ich „mentorzy” ich olali.
Zacznijcie coś rozumieć.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem