sobota, 14 grudnia
09:05

Rośliny ozdobne płożą się tu i tam

„Pan Jezus nadstawiał drugi policzek. Ja nie nadstawiam. Bo ja jestem katolem i Polakiem. Ja oddaję. Pan Bóg jest prawicowy. Jak pan przeczyta Pismo Święte, to pan zrozumie”
Słowa jednego z mężczyzn demonstrujących przeciwko paradzie równości w Częstochowie
Obserwując ostatnie wystąpienia „kwiatu polskiej młodzieży” oraz ich wąsatych „wujków” nietrudno dojść do wniosku, że przyszłość kraju rysuje się raczej w szarych barwach (i wcale nie ze względu na coraz częstsze burze i trąby powietrzne). W duchowej stolicy Polski, czyli Częstochowie, przeciwko tęczowej manifestacji wyszli na ulice członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego i cały wachlarz osób uważających się za tzw. polskich patriotów (notabene w tym czasie lubelski oddział ONR uczcił pamięć Leona Degrelle`a, belgijskiego dowódcy brygady SS, który do końca deklarował wierność Hitlerowi. Poruszyło to nawet prawicowo umocowanych dziennikarzy, m.in. Makowskiego i Ziemkiewicza).
Można nie lubić gejów, tak samo jak można nie lubić skrajnych narodowców. Prawo jest tak skonstruowane, że istnieje w nim opcja wolności światopoglądowej. Jednak wszystko zależy od tego, jakie formy owa niechęć przybiera. Szpaler przeciwników LGBT w Częstochowie wykrzykiwał hasła tak niskiej proweniencji, że aż nie chciało się wierzyć, że jest tylu prymitywnych ludzi, którzy z ochotą wyjdą na ulice zamanifestować płytką nienawiść do innych. Kobiety pokazujące wulgarne gesty, na wiele więcej tego tłumu nie było stać, a wszystko to można zobaczyć w sieci. Ujrzeć można również nagranie, na którym młodzi „patrioci” w tematycznych koszulkach niszczą dzieciom zabawę kolorowymi kredami na chodniku, bo... te malują tęczę. Agresja w stosunku do kobiet i ich potomstwa? Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a pogadankę połączoną z żywą gestykulacją zakończyli krótką piosneczką: „nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa!”.

Komentarze   

 
-2 #1 Janko 2019-06-26 17:59
He,he, he ... zawsze można pooglądać pomalowane na kolorowo "cipki" niesione przez odmieńców LGBT w Częstochowie czy tez "obrazy miłości" oznaczone tęczową aureolą, no nie? Szkoda, ze pan redaktor nie dostrzega przyczyn takiego, bardzo zdrowego na szczęście, zachowania tego kwiatu polskiej młodzieży. Z niego coś wyrośnie, natomiast ze tej uschniętej gałęzi LGBT nie będzie nic. Zero. Pustka ... Normalni to widzą, POmyleni nie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem