glos wagrowiecki NET 

 
 

poniedz., 21 stycznia
20:19

Wiara w ludzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
krzysztof lubik

Szanowna, kochana redakcjo Głosu Wągrowieckiego!

Jestem człowiekiem, któremu przywróciłaś wiarę w ludzi. Mógłbym przez lata cierpieć i pies z kulawą nogą by tego nie zauważył. Lekarze w Poznaniu mnie zbadali i powiedzieli co należy zrobić, żebym wyzdrowiał. Ucieszyłem się, ale nie wiedziałem, że jednocześnie skazali mnie na długą drogę przez mękę. Mogłem liczyć na wyzdrowienie w 2022 roku, po zaplanowanym na ten termin zabiegu. To miało mi wystarczyć.

.

Na szczęście spotkałem w waszej redakcji ludzi godnych zaufania i współczujących, którzy pomogli mi w biedzie. Serdecznie dziękuję za pomoc, bo to po ich interwencji doktor Marek Daniel postanowił zająć się moim przypadkiem. Czuję się bardzo zobowiązany i teraz wiem, że hasło „Twój problem - nasza głowa”, które widnieje w gazecie, nie jest czczym gadaniem.
Panu doktorowi również dziękuję po raz kolejny, ale na pewno nie ostatni. To przez państwa i jego dobre serce mam teraz przed sobą jakąś przyszłość. Pracy się nie boję, lecz zdrowie do tego jest niezbędne. Bóg wam zapłać.
Krzysztof Lubik

Komentarze   

 
0 #1 aga 2018-08-31 14:58
łapa mu odrosnie...
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem