sobota, 21 lipca
04:11

Wiara w ludzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
krzysztof lubikkrzysztof lubik

Szanowna, kochana redakcjo Głosu Wągrowieckiego!

Jestem człowiekiem, któremu przywróciłaś wiarę w ludzi. Mógłbym przez lata cierpieć i pies z kulawą nogą by tego nie zauważył. Lekarze w Poznaniu mnie zbadali i powiedzieli co należy zrobić, żebym wyzdrowiał. Ucieszyłem się, ale nie wiedziałem, że jednocześnie skazali mnie na długą drogę przez mękę. Mogłem liczyć na wyzdrowienie w 2022 roku, po zaplanowanym na ten termin zabiegu. To miało mi wystarczyć.

.

Na szczęście spotkałem w waszej redakcji ludzi godnych zaufania i współczujących, którzy pomogli mi w biedzie. Serdecznie dziękuję za pomoc, bo to po ich interwencji doktor Marek Daniel postanowił zająć się moim przypadkiem. Czuję się bardzo zobowiązany i teraz wiem, że hasło „Twój problem - nasza głowa”, które widnieje w gazecie, nie jest czczym gadaniem.
Panu doktorowi również dziękuję po raz kolejny, ale na pewno nie ostatni. To przez państwa i jego dobre serce mam teraz przed sobą jakąś przyszłość. Pracy się nie boję, lecz zdrowie do tego jest niezbędne. Bóg wam zapłać.
Krzysztof Lubik

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem