Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany
ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z
Polityką Prywatności.

banner berendt

tobacamp
WYDARZENIA
Z marychą w tle? Drukuj
czwartek, 23 października 2014 12:08
laskownica
Policja zatrzymała mieszkańca Gołańczy. Jest podejrzany o posiadanie marihuany.
Policjanci z Posterunku Policji w Gołańczy już wcześniej zetknęli się z procederem przygotowywania suszu.
- Dokładnie 2 października Patrol Dzielnicowych z PP Gołańcz w trakcie wykonywanych czynności na terenie posesji w Laskownicy Wielkiej ujawnił w stodole suszące się trzy krzewy konopi. W sprawie trwają czynności - poinformował nas sierż. Dominik Zieliński, p. o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.
 
Głosowe łzy wzruszenia Drukuj
czwartek, 23 października 2014 11:50
gala DSC08395
Kiedy te lata minęły? Głos Wągrowiecki cały czas czuje się młody, a na swym karku ma już 24 lata.
I właśnie z okazji kolejnych urodzin pracownicy Wągrowieckiej Oficyny Wydawniczej oraz zaproszeni, dostojni goście spotkali się na podsumowaniu kolejnego roku. Była to doskonała okazja do nagrodzenia wyjątkowych osób, które są bliskie naszemu redakcyjnemu sercu.
 
Uratowali młode życie Drukuj
czwartek, 23 października 2014 08:53
uratowana 1
Dziewczyna nie dawała znaków życia. Być może uratowali ją policjanci, którzy natychmiast przystąpili do działania.
W poniedziałek, w godzinach rannych policjanci w Wągrowcu otrzymali zgłoszenie o tym, że mieszkanka Wągrowca nie daje znaków życia. Policję powiadomiła zaniepokojona matka dziewczyny. Na miejsce zdarzenia udali się natychmiast funkcjonariusze policji, a dyżurny powiadomił pogotowie ratunkowe.
 
Kasa dla Nielby Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:55
tbhydro
W czwartek w siedzibie klubu Nielba Wągrowiec przedstawiono nowych partnerów klubu, którzy dołączyli do grona sponsorów żółto-czarnych.
- Nie ukrywam, że sytuacja finansowa klubu nie jest dobra, dlatego cieszymy się z kolejnych sponsorów, którzy do nas dołączyli i chcą wspierać rozwój sportu w Wągrowcu - tłumaczył Mieczysław Linetty, prezes Nielby.
 
Dyrekcjo, nie kpij z nas Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:16

pielegniarki IMG 2965

- Lekarze dostali podwyżki, niech więc dyrekcja da i nam, z tego samego źródła - mówi EWA PIASECKA, szefowa związku zawodowego pielęgniarek. Dyrekcja jednak nie dała!

Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych zorganizował w czwartek przed budynkiem starostwa akcję protestacyjną. Przybyli także przedstawiciele dwóch pozostałych związków zawodowych funkcjonujących w wągrowieckim szpitalu. Siostry wyrzuciły z siebie tyle goryczy, że wystarczyłoby na wodospad Niagara.

 
VIP-y na cenzurowanym Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:02
szewczu vip
Jedynie wójt z Damasławka powinien obawiać się lokalnej Temidy. Przed pozostałymi włodarzami komisje rewizyjne postawiły ochronny mur nie do przebycia.
Skargi na przedstawicieli władzy były kiedyś rzadkością. Obecnie coraz więcej jest niezadowolonych petentów w jednostkach administracji samorządowej, szkołach czy też powiatowych lub gminnych ośrodkach pomocy społecznej. Tylko do starostwa, gdzie w wydziale organizacyjnym rejestrowane są skargi mieszkańców powiatu, od początku ubiegłego roku wpłynęło 11 spraw.
 
(4 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)


Kręcił i wykręcił Drukuj
czwartek, 09 października 2014 13:33
komis
Zwykły blaszany kiosk, w którym świadczono usługę serwisu telefonów, a także je sprzedawano, okazał się miejscem prawdopodobnych oszustw i przekrętów.
Maciej O. pierwszego dnia października został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego pod zarzutem przywłaszczenia mienia, a konkretnie sprzętu elektronicznego o łącznej wartości około 3 tysięcy złotych.
 
Skrzywdził mnie Drukuj
czwartek, 09 października 2014 13:15
molestowanie
Zaufało i zostało skrzywdzone. W sobotę wpłynęło kolejne zawiadomienie o molestowaniu seksualnym na terenie naszego powiatu.
Ufne, uśmiechnięte dziecko przyjeżdża z mamą do naszego powiatu. Tu - możliwe - niedługo będzie jego nowy dom, bo mama układa sobie życie z nowym mężczyzną, aż nagle ktoś w bardzo brutalny sposób niszczy jego poukładane dziecięce wyobrażenie dobrego świata...
 
Huczne pożegnanie Drukuj
czwartek, 09 października 2014 12:40

moto1

W niedzielne południe ulicami stolicy powiatu motocykliści paradowali na swoich pięknych maszynach, tym samym kończąc tegoroczny sezon motocyklowy. Do amfiteatru na zaproszenie wągrowieckiej grupy MOTO WĄGROWIEC zjechało ponad sto pięćdziesiąt jednośladów.

Jest to tylko oficjalne zakończenie, bo sezon się jeszcze nie kończy. W najbliższą niedzielę nasi motocykliści spotkają się z kolegami w Lesznie, a 18 października pojadą do Gniezna na podobny zlot, kończący sezon.

 
(4 głosów, średnia ocena 3.50 na 5)


Ciemność nad jeziorem Drukuj
czwartek, 02 października 2014 12:11

lampy durowskie

Zapada noc i czas...wyłączyć światła.

Ciepły jesienny wieczór, więc wybieram się na spacer nad Jezioro Durowskie. Promenada, perełka Wągrowca i nagle nastaje ciemność. Oświetlenie się popsuło?
- To normalne. Zawsze wyłączają oświetlenie o godz. 23, co jest nieporozumieniem. Nawet w wakacje tak robili, kiedy człowiek dłużej spacerował. Nie wiem po co lampy świeciły się od godz. 18, kiedy było widno, a gasły gdy robiło się ciemno - nie kryje oburzenia Tomasz, który z kolegami szedł w stronę ratusza

 
(1 głos, średnia ocena 1.00 na 5)


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 27

Głos Wągrowiecki na Facebooku
Copyright(c) 1998 - 2010 Wągrowiecka Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. | All rights reserved