Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany
ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z
Polityką Prywatności.
tobacamp
WYDARZENIA
Kasa dla Nielby Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:55
tbhydro
W czwartek w siedzibie klubu Nielba Wągrowiec przedstawiono nowych partnerów klubu, którzy dołączyli do grona sponsorów żółto-czarnych.
- Nie ukrywam, że sytuacja finansowa klubu nie jest dobra, dlatego cieszymy się z kolejnych sponsorów, którzy do nas dołączyli i chcą wspierać rozwój sportu w Wągrowcu - tłumaczył Mieczysław Linetty, prezes Nielby.
 
Dyrekcjo, nie kpij z nas Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:16

pielegniarki IMG 2965

- Lekarze dostali podwyżki, niech więc dyrekcja da i nam, z tego samego źródła - mówi EWA PIASECKA, szefowa związku zawodowego pielęgniarek. Dyrekcja jednak nie dała!

Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych zorganizował w czwartek przed budynkiem starostwa akcję protestacyjną. Przybyli także przedstawiciele dwóch pozostałych związków zawodowych funkcjonujących w wągrowieckim szpitalu. Siostry wyrzuciły z siebie tyle goryczy, że wystarczyłoby na wodospad Niagara.

 
VIP-y na cenzurowanym Drukuj
czwartek, 16 października 2014 12:02
szewczu vip
Jedynie wójt z Damasławka powinien obawiać się lokalnej Temidy. Przed pozostałymi włodarzami komisje rewizyjne postawiły ochronny mur nie do przebycia.
Skargi na przedstawicieli władzy były kiedyś rzadkością. Obecnie coraz więcej jest niezadowolonych petentów w jednostkach administracji samorządowej, szkołach czy też powiatowych lub gminnych ośrodkach pomocy społecznej. Tylko do starostwa, gdzie w wydziale organizacyjnym rejestrowane są skargi mieszkańców powiatu, od początku ubiegłego roku wpłynęło 11 spraw.
 
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)


Kręcił i wykręcił Drukuj
czwartek, 09 października 2014 13:33
komis
Zwykły blaszany kiosk, w którym świadczono usługę serwisu telefonów, a także je sprzedawano, okazał się miejscem prawdopodobnych oszustw i przekrętów.
Maciej O. pierwszego dnia października został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego pod zarzutem przywłaszczenia mienia, a konkretnie sprzętu elektronicznego o łącznej wartości około 3 tysięcy złotych.
 
Skrzywdził mnie Drukuj
czwartek, 09 października 2014 13:15
molestowanie
Zaufało i zostało skrzywdzone. W sobotę wpłynęło kolejne zawiadomienie o molestowaniu seksualnym na terenie naszego powiatu.
Ufne, uśmiechnięte dziecko przyjeżdża z mamą do naszego powiatu. Tu - możliwe - niedługo będzie jego nowy dom, bo mama układa sobie życie z nowym mężczyzną, aż nagle ktoś w bardzo brutalny sposób niszczy jego poukładane dziecięce wyobrażenie dobrego świata...
 
Huczne pożegnanie Drukuj
czwartek, 09 października 2014 12:40

moto1

W niedzielne południe ulicami stolicy powiatu motocykliści paradowali na swoich pięknych maszynach, tym samym kończąc tegoroczny sezon motocyklowy. Do amfiteatru na zaproszenie wągrowieckiej grupy MOTO WĄGROWIEC zjechało ponad sto pięćdziesiąt jednośladów.

Jest to tylko oficjalne zakończenie, bo sezon się jeszcze nie kończy. W najbliższą niedzielę nasi motocykliści spotkają się z kolegami w Lesznie, a 18 października pojadą do Gniezna na podobny zlot, kończący sezon.

 
(4 głosów, średnia ocena 3.50 na 5)


Ciemność nad jeziorem Drukuj
czwartek, 02 października 2014 12:11

lampy durowskie

Zapada noc i czas...wyłączyć światła.

Ciepły jesienny wieczór, więc wybieram się na spacer nad Jezioro Durowskie. Promenada, perełka Wągrowca i nagle nastaje ciemność. Oświetlenie się popsuło?
- To normalne. Zawsze wyłączają oświetlenie o godz. 23, co jest nieporozumieniem. Nawet w wakacje tak robili, kiedy człowiek dłużej spacerował. Nie wiem po co lampy świeciły się od godz. 18, kiedy było widno, a gasły gdy robiło się ciemno - nie kryje oburzenia Tomasz, który z kolegami szedł w stronę ratusza

 
(1 głos, średnia ocena 1.00 na 5)


Walka o życie nadal trwa Drukuj
czwartek, 02 października 2014 09:52
wypadek1
Błyskawiczna akcja, karetki i helikopter, który zabrał do szpitala najciężej rannego mężczyznę, nadal walczącego o życie.
Seria wypadków w naszym powiecie nie kończy się. W piątek ok. godz. 17 doszło do groźnego wypadku w Popowie Kościelnym, gdzie dla ratowania życia kierowcy wzywano helikopter z Bydgoszczy.
 
Strzały na ulicach Drukuj
czwartek, 25 września 2014 11:54
VII piknik przy bunkrze 1
Można je było usłyszeć w sobotę podczas kolejnego starcia Polaków z atakującymi nasz powiat Niemcami. Tym razem, na szczęście, strzelano ślepakami, aby pokazać jak mogło to wyglądać we wrześniu 1939 roku.
Na moście przy ul. Rogozińskiej słychać wystrzały z broni palnej. Przy bunkrze polski oddział broni się, strzelając z karabinu maszynowego, a z drugiego brzegu Strugi Gołanieckiej słychać krzyki nadbiegających Niemców. Zaczyna się walka, a wszystkiemu przyglądają się grupa mieszkańców Wągrowca oraz przyjezdni goście wraz ze starostą Michałem Piechockim.
 
(5 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)


Królowa Śniegu pod lupą? Drukuj
czwartek, 25 września 2014 10:57
komentdant wagrowiec
W komendzie policji znowu niespokojnie... Na tyle, że pojawili się policyjni psycholodzy.
Do mediów trafił list podpisany przez policjantów, w którym wskazują oni na złą atmosferę panującą w komendzie. Zarzucają nowej pani komendant mł. insp. Magdalenie Sławińskiej, że nie docenia wysiłków policjantów, stawia wymagania dotyczące dużej ilości mandatów, nie toleruje pouczeń, które policjanci stosują w zamian za mandat karny.
 
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 27

Głos Wągrowiecki na Facebooku
Copyright(c) 1998 - 2010 Wągrowiecka Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. | All rights reserved