poniedz., 16 grudnia
00:45

Regulamin dodawania komentarzy

1. Serwis gloswagrowiecki.pl umożliwia swoim czytelnikom dodawanie komentarzy do publikowanych w nim artykułów. Nie wymagamy przy tym rejestracji w portalu, ani podawania jakichkolwiek danych użytkownika. Zdecydowaliśmy się na taką formę, gdyż chcemy, aby nasi czytelnicy czuli się swobodnie w wyrażaniu swoich opinii. Stwarza to jednak szereg zagrożeń. Chcąc je zminimalizować wprowadzamy regulamin i uprzejmie prosimy o przestrzeganie zawartych w nich zasad i wskazówek.

 

2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal gloswagrowiecki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wyrażanych opinii.

 

3. Wszelkie obraźliwe komentarze kierowane pod adresem autorów artykułów lub osób wyrażających swoje opinie, ponadto treści w jakikolwiek inny sposób obrażające osoby lub jednostki organizacyjne, o których mowa w treści artykułów oraz komentarze zawierające treści uznawane za wulgarne będą usuwane. Przypominamy również, że treści komentarzy mogą być podstawą do rozpoczęcia postępowania sądowego jeżeli w jakikolwiek sposób naruszają prawo polskie.

 

4. Zabronione jest tzw. "spamowanie" czyli dodawanie dużej ilości komentarzy. Akcję zabezpiecza skrypt pozwalający dodawać jeden komentarz co 5 minut. W przypadku wykrycia komentarzy o jednolitej treści pod różnymi merytorycznie artykułami zastosowana zostanie blokada adresu IP komputera, z którego pochodzą komentarze. Jest to interpretowane jako atak na czytelność naszych treści oraz komentarzy. Ban może trwać do 24 godzin.

 

5. Użytkownikowi portalu, który nagminnie będzie naruszał punkt 3 lub 4 niniejszego regulaminu zostanie zablokowany dostęp do całego portalu. Wiąże się to z permanentnym banem adresu IP użytkownika komentującego. Jeżeli uważasz, że Twój komputer został niesprawiedliwie zablokowany skontaktuj się z administratorem serwisu pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

6. Konstruktywna krytyka oraz wszelkiego rodzaju uwagi kierowane pod adresem autorów artykułów, treści artykułów lub odnoszące się do samego portalu gloswagrowiecki.pl są mile widziane, a jeśli są zasadne to wręcz wskazane, o ile nie naruszają zasad opisanych w punkcie 3 niniejszego regulaminu i zachowują podstawowe zasady kultury.

 

7. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje, uwagi czy sugestie dotyczące wyglądu, rozwiązań funkcjonalnych oraz szeroko rozumianej działalności portalu gloswagrowiecki.pl. Chcemy, aby nasi czytelnicy mieli rzeczywisty wpływ na rozwój portalu gloswagrowiecki.pl oraz to co się w nim ukazuje. Opinie te, aby posiadały wartość merytoryczną, a nie były jedynie bezpodstawnymi zarzutami, powinny być jednak podparte argumentami. Komentarze, które mogą być interpretowane jak opisane powyżej, a nie spełniające wymaganych do tego warunków – będą usuwane przez administratora portalu.

 

8. Drogi Użytkowniku. Jeżeli uważasz, że artykuł lub komentarze zawiera zakazane treści, zgłoś to do administratora serwisu. Bardzo dziękujemy Ci za Twoja czujność.

 

Możesz to zrobić wyrażając swoją opinię w komentarzu do artykułu lub wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pamiętaj( !!!) jednak, że jest to poważny zarzut i powinien być dobrze uargumentowany. Administrator portalu gloswagrowiecki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia Twojego komentarza, jeżeli nie będzie spełniał podanych w tym punkcie warunków.

 

9. Zamieszczanie reklam, bądź treści, które mogą zostać zinterpretowane jako reklama w komentarzach do artykułów jest zabronione. Komentarze takie będą usuwane, a możliwość korzystania z portalu gloswagrowiecki.pl, w przypadku kilkakrotnych nadużyć zostanie zablokowana.

 

10. Regulamin jest aktualny od dnia 26.05.2011 i administracja portalu gloswagrowiecki.pl zastrzega sobie prawo do jego zmiany. Wszelkie zmiany w regulaminie zostaną opublikowane przed ich wejściem w życie. Życzymy miłego korzystania z portalu i zachęcamy do wyrażania swoich opinii na temat bieżących wydarzeń w regionie.

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem