środa, 13 listopada
07:21

Bartek już skorzystał

BARTEK KOWALEWSKI z Oporzyna został włączony do grupy dzieci korzystających z projektu realizowanego przez szpital im. Wiktora Degi.

 

Chłopiec wraz z mamą Katarzyną przebywał na dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym. Realizatorzy projektu zapewnili chłopcu i jego mamie pobyt w hotelu „Delicjusz” w Trzebawiu i codzienny dojazd na zajęcia. Nie jest jedynym dzieckiem z powiatu wągrowieckiego, który skorzystało z oferty. Oprócz niego na turnusie przebywały dzieci z Gołańczy i z Panigrodza.
- O możliwości skorzystania z projektu dowiedzieliśmy się w lutym od prof. Marka Jóźwiaka podczas wizyty kontrolnej po operacji Bartka - mówi Katarzyna Kowalewska, mama chłopca. - Bartek jest dotknięty hemiplegią, czyli porażeniem mięśni jednej połowy ciała. Do tej pory korzystaliśmy prawie wyłącznie z prywatnych usług medycznych. (...)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem