środa, 16 października
06:52

Dwie szarfy pięknej nastolatki

 

 

 

JOANNA MATACZYŃSKA z Wągrowca zadebiutowała w wielkopolskim konkursie piękności i zdobyła w nim dwie nagrody.

 

W sobotę w Starym Browarze w Poznaniu odbyła się gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Mister 2019. W finale znalazła się Joanna Mataczyńska z Wągrowca, która zdobyła tytuły Wielkopolska III Wicemiss Nastolatek oraz Wielkopolska Miss Foto. To dla dziewczyny wielki sukces, bowiem był to jej pierwszy start w konkursie piękności.


- Nie spodziewałam się, że zostaną mi przyznane aż dwa tytuły – mówi Joanna. - Szczególnie ucieszył mnie tytuł miss foto, gdyż interesuję się modelingiem i w przyszłości może mi się on przydać. Zależało mi na nim i cieszę się, że się udało. Liczę, że nagroda otworzy mi kilka dróg.


Przygoda Joanny z konkursem zaczęła się na początku roku, gdy wysłała zgłoszenie online i została zaproszona na casting stacjonarny. Modelki miały tam prezentację w bikini i w sukienkach, zrobiono im zdjęcia i przeprowadzono z  każdą z dziewczyn krótką rozmowę. Joanna przeszła casting i znalazła się w ćwierćfinale, w którym prezentowała się przed jury, publicznością, sponsorami i organizatorami. Kolejnym etapem był półfinał, który również dziewczynie z Wągrowca udało się przejść pomyślnie.


- Najlepiej wspominam zgrupowanie miss w Olsztynie, gdzie przez pięć dni przygotowywałyśmy się do gali – opowiada Joanna. - Miałyśmy próby na nauki chodzenia i prawidłowej prezentacji. Odbyły się tam również dwie sesje fotograficzne. Z racji tego, że uwielbiam pozowanie do zdjęć i dobrze czuję się przed obiektywem, bardzo podobały mi się te sesje. Efekty pracy mojej i innych dziewczyn uwiecznił fotograf Robert Kobyliński. Bardzo podobało mi się jego podejście do nas: to jak nas chwalił i dawał porady, pomimo kilkugodzinnej pracy w 35 stopniach. To właśnie Robert Kobyliński przyznał mi tytuł Miss Foto, z całego serca mu za to dziękuję. (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 26 Z 26 CZERWCA 2019 R.

Komentarze   

 
+1 #1 bambo 2019-06-26 21:44
Teraz z Robertem trzeba wyrównać rachunki Po drugie czy piękna Joanna puszcza bąki ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem