środa, 21 sierpnia
09:09

Odpowie za zabicie psa!

Na sądową wokandę trafiła sprawa z ubiegłego roku w stosunku do wągrowczanina, który zabił swojego psa, a następnie ukrył jego ciało.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku. O całej sytuacji policję zaalarmowali sąsiedzi. Policjantom, którzy przyjechali do mieszkania, mężczyzna w pierwszej wersji powiedział, że w ogóle nie ma psa, później zmienił zdanie, tłumacząc się, że owszem miał, ale go wydał. Zatrzymany przez policjantów do wyjaśnienia mężczyzna przyznał się w końcu do zarzucanego mu czynu. Stwierdził, że pies zaatakował jego dziecko i musiał interweniować. Przyznał się, że w wyniku pobicia pies nie przeżył, a jego ciało mężczyzna porzucił nad rzeką.
W związku z zaistniałą sytuacją do Sądu Rejonowego w Wągrowcu trafił akt oskarżenia przeciwko sprawcy pobicia ze szczególnym okrucieństwem, którego zwierzę nie przeżyło. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 19 Z 8 MAJA 2019 R.

Komentarze   

 
+3 #1 olo 2019-05-09 19:21
Zapewne dostanie wyższy wyrok jak młody myśliwy z Budzynia który zastyrzelił człoweieka na rowerze koło Wrc
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem