środa, 16 października
07:33

Burmistrz zamknął gazetę samorządową

Już nie będzie dostarczana do domów gazeta samorządowa Wagrowczanie.pl, którą przez rok wydawał Urząd Miejski z pieniędzy podatników, czyli rodzinnych portfeli wągrowczan.

Burmistrz Jarosław Berendt zarzucił jej wydawanie, jak również zamknął portal Wagrowczanie.pl. Jedno i drugie medium nie dotarło do mieszkańców w grudniu. W tej sprawie wydał stosowne zarządzenie.
Dla niezależnych lokalnych mediów jasnym było, że gazetka samorządowa miała służyć promocji burmistrz Krzysztofa Poszwy w czwartym roku jego rządów roku, czyli w roku wyborczym. Po tym okresie, zamiast reelekcji, okazała się jednym z gwoździ do trumny włodarza. Zaraz po ukazaniu się pierwszego wydania w grudniu 2017 r. media lokalne zajęły w tej sprawie wspólne stanowisko. Głos Wągrowiecki, Portal WRC i Tygodnik Wągrowiecki zdecydowanie opowiedziały się przeciwko projektowi burmistrza, który z budżetu miasta miał pochłonąć ponad 80 tys. zł. Media krytycznie odnosiły się do działań burmistrza w tym roku, szczególnie do promocji swojej osoby oraz planów na przyszłość, jak również zadań bieżących, z którymi nie potrafił się uporać. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 50 Z 12 GRUDNIA 2018 R.

Komentarze   

 
+1 #5 hahaha 2018-12-17 22:57
I tak nie kupię tej waszej makulatury.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #4 mieszkaniec 2018-12-16 21:41
Gazetka jak gazetka
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #3 internauta 2018-12-14 14:58
Cytuję michu:
Sprawdz rok jego felietonu. to był pierwszy felieton Poszw w 2017 roku

Pierwszy i jedyny. :D Nie zmienia to postaci rzeczy, że wagrowczanie.pl działają, a poszwa ma się tam świetnie. :) Nie ma nawet tak ważnych dla wągrowczan wieści jak ubieranie choinki przez nowego burmistrza. :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 michu 2018-12-14 12:38
Sprawdz rok jego felietonu. to był pierwszy felieton Poszw w 2017 roku
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #1 internauta 2018-12-14 07:18
Wy weryfikujecie cokolwiek przed opublikowaniem? Przecież - wagrowczanie.pl - działa i ma się świetnie. Nawet Poszwa nadal zachęca do czytania w felietonie :lol:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem