poniedz., 23 września
07:25

Cyganka prawdę ci powie...

Rankingi samorządów zawsze budzą emocje, jakie by one nie były...

Jednym za najpopularniejszych i wiarygodnych jest coroczny ranking samorządów gazety „Rzeczpospolitej”. Nie zawsze miasta i gminy były zadowolone, tak zapewne będzie i teraz, wszak tutejsze zajęły dalekie miejsca, chociaż nie tak do końca.

AMBITNE GMINY
Gdy spojrzymy na listę rankingową, to znajdziemy na czołowych miejscach miejscowości mało co mówiące, np. Zielona Góra (miasto na prawach powiatu) z lubuskiego, Boguchwała (gmina miejsko-gminna) z podkarpackiego czy Wisznice (gmina wiejska) z lubelskiego, które to znalazły się na topie. Świadczy to o tym, że w Polsce jest jeszcze wiele innych ambitnych gmin, które dziennik Rzeczpospolita nagrodził za konkretne działania.
Wyniki tegorocznego rankingu upubliczniono dwa tygodnie przed wyborami samorządowymi. Wybory te w znacznym stopniu zadecydują o kształcie Polski lokalnej. Wbrew pozorom to będą bardzo ważne wybory, dlatego też tak ważny jest ten ranking. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 41 Z 10 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem