czwartek, 23 maja
21:41

Ciężki przeciwnik

W ubiegłym tygodniu spłonęła część świetlicy w Kopaszynie. W poniedziałek straż została wezwana ponownie w to samo miejsce.

W ubiegłą środę, godzinach południowych mieszkańcy zauważyli dym wydobywający się z dachu budynku w Kopaszynie. Zawiadomiono straż pożarną, która po chwili pojawiła się na miejscu i podjęła działania gaśnicze.
- Osoba zgłaszająca poinformowała, że pali się poddasze budynku, a ogień jest widoczny na zewnątrz – poinformował st. sekc. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu. - Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy z JEdnostki Ratowniczo Gaśniczej PSP z Wągrowca oraz ościenne OSP. W trakcie rozpoznania kierujący działaniami ratowniczymi uzyskał informacje, że osoby zamieszkujące lokal same ewakuowały się przed przybyciem straży pożarnej. (...)

 

WIĘCEJ W AKTUALNYM WYDANIU GŁOSU NR 24 Z 13 CZERWCA 2018 R.

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem