sobota, 16 lutego
17:18

Nowy salon pogrzebowy

W ubiegłym tygodniu miało miejsce otwarcie Domu Pogrzebowego firmy Bucholc.

Nowy obiekt mieści się przy ulicy Skockiej, w bliskim sąsiedztwie cmentarza komunalnego. Salon dysponuje chłodnią, salą pożegnań i biurem, w którym można załatwić wszelkie formalności. Właściciele chętnie pomagają w wypełnianiu wszelkich dokumentów związanych z pogrzebem, wiedząc, że w takich chwilach bliscy zmarłego nie zawsze potrafią skupić się na tym aspekcie. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 16 Z 18 KWIETNIA 2018 R.

Komentarze   

 
+15 #5 Kim 2018-04-19 21:29
Nie wiem jak działa firma Bucholc,ale wiem,że Bielawscy to profesjonaliści
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #4 Sąsiad 2018-04-19 12:47
Co zrobili "BIELAWSCY"? Nadrabiają długie lata strat, zaniechań, zaniedbań i bałaganu na Cmentarzu Klasztornym, jakie były za czasu administracji m.in.firmy "BUCHOLC"! W minionym roku tylko firma Pani Moniki, naprawiła i odnowiła całość parkanu, posadowili szeroką aleję z kostki brukowej od bramy wejściowej do dawnej kostnicy, obiekt jest monitorowany i cały Cmentarz Klasztorny zinwentaryzowan y elektronicznie. Wystarczy. "Omen" pyta,co ma komentarz wspólnego z artykułem w "G.W." dot.nowego otwarcia "BUCHOLCÓW"? Ano jako mieszkańcy Wągrowca i okolic mamy obywatelskie prawo do (nomen omen)zwyczajnej oceny i zdrowej krytyki oraz do normalnych porównań firm usługowych, istniejących na naszym "regionalnym rynku"!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+17 #3 Potwierdzam 2018-04-18 18:40
Nikomu nie polecam firmy Bucholc a. Pani w biurze , ze zdjecis totalny chaos. W czasie załatwiania spraw odbiera telefony,gubi się. Miałam do czynienia z fia Monisia- spooj i takt.Tego właśnie oczekuje rodzina zmarłego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #2 Omen 2018-04-18 11:39
Cytuję Sąsiad:
I tak o wiele lepszym i bardziej profesjonalnym Domem Pogrzebowym jest firma prowadzona przez Panią Monikę Bielawską. Bucholcowie przez lata administrując Cmentarzem Komunalnym nie zrobili na nim nic,a szczególnie w części tzw.Klasztornej. Tamtą część cmentarza to zostawili, jak w wieku XIX,dziury w płotach,alejki nieutwardzone,krzaki i błoto! To lepiej wyglądają cmentarze wiejskie, w małych miejscowościach wokół Wągrowca.

Bielawscy co zrobili? Poza tym co ma twój komentarz do artykułu?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+13 #1 Sąsiad 2018-04-18 10:53
I tak o wiele lepszym i bardziej profesjonalnym Domem Pogrzebowym jest firma prowadzona przez Panią Monikę Bielawską. Bucholcowie przez lata administrując Cmentarzem Komunalnym nie zrobili na nim nic,a szczególnie w części tzw.Klasztornej . Tamtą część cmentarza to zostawili, jak w wieku XIX,dziury w płotach,alejki nieutwardzone,k rzaki i błoto! To lepiej wyglądają cmentarze wiejskie, w małych miejscowościach wokół Wągrowca.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem