niedziela, 16 grudnia
04:06

„Trójka” diamentowa

Szkoła Podstawowa nr 3 obchodziła jubileusz 60-lecia powstania placówki.

FOT. wagrowiec.euFOT. wagrowiec.eu

Nauczyciele i uczniowie historię swojej szkoły zaprezentowali w wielowątkowym przedstawieniu na scenie kina Miejskiego Domu Kultury, gdzie miała miejsce uroczystość. Gośćmi byli m.in. Krzysztof Poszwa, burmistrz Wągrowca i Wiesław Zając, przewodniczący Rady Miejskiej, radni miejscy i szefowie miejskich placówek(...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 42 Z 18 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Komentarze   

 
+5 #8 Wągrowiec 2017-10-26 06:36
W po twoim wpisie widać, że tylko oglądasz okładkę "G.W." ;-) Gratuluję !
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-7 #7 hahahaha 2017-10-25 16:19
Cytuję Wągrowiec:
Czyta,czyta i to "od dechy do dechy" ... wągrowieckie Lemingi czytają "G.W"! A co mają czytać na prowincji, skąd mają brać plotki? W "Przewodniku Katolickim" o takich "prowincjonalnych imprezkach" nie napiszą!

Po twoim wPiSie sądząc nie tko prowincjonalne lemingi to czytają.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #6 Wągrowiec 2017-10-25 14:05
Czyta,czyta i to "od dechy do dechy" ... wągrowieckie Lemingi czytają "G.W"! A co mają czytać na prowincji, skąd mają brać plotki? W "Przewodniku Katolickim" o takich "prowincjonalny ch imprezkach" nie napiszą!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-6 #5 ... 2017-10-25 07:35
Cytuję Były uczeń Trójki:
I co na te poniższe komentarze odpowie nam dyrekcja szkoły, pan Burmistrz? Woda w usta i samozadowolenie? Czy też przyznanie się do winy i może jakaś próba naprawienia szkody wizerunkowej i moralnej!!! Bardzo brzydko zachowaliście się tym "świętowaniem tylko z własną kastą"! PZasadnicze pytanie do balowiczów: Czy to obecna dyrekcja i obecne grono nauczycieli przez lata budowało historię i tożsamość wągrowieckiej TRÓJKI? WSTYD !!! Warto naprawić ten błąd !!!

Wybierz się do pani dyrektor i zapytaj. Nie każdy czyta brukowce.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+20 #4 Były uczeń Trójki 2017-10-23 12:03
I co na te poniższe komentarze odpowie nam dyrekcja szkoły, pan Burmistrz? Woda w usta i samozadowolenie ? Czy też przyznanie się do winy i może jakaś próba naprawienia szkody wizerunkowej i moralnej!!! Bardzo brzydko zachowaliście się tym "świętowaniem tylko z własną kastą"! Zasadnicze pytanie do balowiczów: Czy to obecna dyrekcja i obecne grono nauczycieli przez lata budowało historię i tożsamość wągrowieckiej TRÓJKI? WSTYD !!! Warto naprawić ten błąd !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+28 #3 Dawny uczeń 2017-10-21 06:18
No faktycznie,zwyc zajowo tak okrągłe i dostojne jubileusze są obchodzone w Gronie dawnych nauczycieli, dyrektorów, wychowawców, ale i Absolwentów! A "Trójka" może poszczycić się kilkoma, jeżeli nie więcej - Absolwentami, którzy coś w życiu osiągnęli! Szkoda, że o takich się zapomina i świętuje się tylko w wąskim - swoim zamkniętym gronie!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+15 #2 kaziu 2017-10-20 18:22
Zapomnieli też o rodzicach
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+29 #1 Mateusz 2017-10-20 11:54
Szkoda, że obchodząc tak piękne jubileusze, zapomina się o Absolwentach tej szkoły! Świętują tylko burmistrz, dyrekcja i wybrane grono nauczycielskie? No to na zdrowie, bawcie się dobrze !!! :-((
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem