wtorek, 18 września
23:30

Nie po kolei w Kolei?

Dorośli nawalili, dzieci cierpią. Konduktor wysadził z pociągu ucznia ze Skoków, bo nie wszystkie szkoły mają jeszcze pieczątki do legitymacji szkolnych. We wtorek wyemitowano sprawę w TVN24.

 

 

Kacper, uczeń siódmej klasy jednej ze szkół w Wągrowcu, wracał pociągiem Kolei Wielkopolskich do Skoków. Podczas sprawdzania biletów konduktor stwierdził, że uczeń nie ma podbitej legitymacji szkolnej i kazał chłopcu wysiąść z pociągu. Chłopiec zmuszony był pieszo pokonać trasę z Roszkowa do Skoków (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 41 Z 11 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Komentarze   

 
+3 #2 ewa 2017-10-22 23:19
Poprzedni komentarz nie był obraźliwy, zawierał tylko link do nagrania z pociągu i sugestię by najpierw wysłuchać obu stron nim napisze się artykuł i można nim kogoś skrzywdzić. Komentarz ten usunięto!!!! Czyżby konduktor był niewinny?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #1 Whoyouyeahbunny 2017-10-17 06:17
A dlaczegóż to dziecko mieszkające w Skokach dojeżdża do podstawowki w Wągrowcu? Czy to jest ta sama rodzina co niedawno wywołała tzw. "g...noburzę" o jakiś mandat?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem