sobota, 23 lutego
22:57

W iście chrześcijańskiej atmosferze

FOT. FRANCISZEK SZKLENNIKFOT. FRANCISZEK SZKLENNIK

Na ręce JACKA MATYSIAKA, wójta gminy, wpłynęła skarga nauczycielki na działanie dyrektora szkoły podstawowej w Niemczynie.

W kwietniu Ewa Kędziora dowiedziała się podczas posiedzenia rady pedagogicznej, że nie otrzyma wychowawstwa klasy. Jest nauczycielem dyplomowanym z 27-letnim stażem pracy.

DYSKRYMINACJA?
„Na dzisiejszej Radzie Pedagogicznej, zwołanej w celu zaopiniowania arkusza organizacyjnego na rok szkolny 2016/2017, dowiedziałam się, że nie otrzymam wychowawstwa (trzeci raz z rzędu). Na moje pytanie, dlaczego znowu zostałam pominięta przy przydziale wychowawstwa, usłyszałam od Pani Dyrektor Renaty Jung, że nie przestrzegam wartości chrześcijańskich i nie jestem katoliczką (odpowiedni zapis jest w protokole)” - napisała w treści skargi nauczycielka (...)

Więcej w środowym wydaniu Głosu nr 22 z 1 czerwca 2016 r.

Komentarze   

 
+5 #36 sis 2016-06-23 13:21
Cytuję Marian:
Wacław koniec roku szkolnego zrób coś z naszymi szkołami, w Tobie nadzieja.

A Andrzej nie zrobił? A tak chciał zmieniać, likwidować.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #35 Marian 2016-06-23 12:28
Wacław koniec roku szkolnego zrób coś z naszymi szkołami, w Tobie nadzieja.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #34 Maria 2016-06-15 05:47
Wacław prosimy przyjdź i zrób z tym wszystkim porządek. Ty zawsze mówiłeś o społecznych, prywatnych szkołach. Gdyby Ciebie wójt posłuchał nie było by tego cyrku. Wierzyłam, że pan Matysiak to wszystko zmieni, na niego głosowałam. Zawiodłam się. Wacławie jeżeli jesteś to pomóż nam mieszkańcom Damasławka.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #33 Labora 2016-06-14 22:44
A kto tu kogo obraża... po co tyle jadu sączyć? Ja się zastanawiam kto normalny ma czas na takie dywagacje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #32 kkk 2016-06-14 18:58
Szkoda , że nikt nie wspomni jak wszyscy się cieszą jak jej nie ma w szkole. Lubiana to nie jest na pewno.I na dodatek obraża nauczycieli polonistów z gimnazjum. Wstyd.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #31 Dalbor 2016-06-14 18:32
Cytuję karp:
Pani od polskiego widzę broni się zaciekle. W końcu za tej pani dyrektor ma układy i non stop ma wolne .Ręka rękę myje.


Piszesz tak jakby Twoje dziecko chodziło do innej szkoły. Jak pójdzie do gimnazjum to się przekona jak wyglądaja lekcje języka polskiego. Nagle nauczyciel nie będzie zadawał tylu prac pisemnych tylko 1. A sprawdzane będą 2 prace z całej klasy a nie całej klasy. Temat będzie raz powiedziany a nie powtarzany na każdym kroku. A mam porównanie ze starszym. Moje dziecko jak wróciło ze szkoły i mówi, że pani nie było i pyta się mnie co będzie teraz robić, bo najwięcej ma zadawane z polskiego i chyba będzie się nudzić.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-10 #30 alek 2016-06-14 13:04
Cytuję kapusta:
Do karp:
Nawet jeśli tak jest, to zauważ ile ta nauczycielka ma osiągnięć. Samo nic nie przyjdzie. Tylko ciężka praca nauczyciela daje wysokie wyniki. Bo chyba wyniki uczniów tej szkoły z języka polskiego mówią same za siebie. Skoro każdego roku egzamin szóstoklasistów z języka polskiego wypada najlepiej w tej gminie? Skoro zawsze dzieci ze szkoły w Niemczynie mają najwyższe wyniki z polskiego. Wejdź na stronę kuratorium i sprawdź sobie o ile % wyżej piszą. ;-) Wszystko można sprawdzić, mamy XXI wiek i internet nie służy tylko do hejtowania :-D

Co to wszystko ma do rzeczy. Przecież ten Pan może sobie gadać co chce, to jest łamanie prawa.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #29 karp 2016-06-13 18:19
Pani od polskiego widzę broni się zaciekle. W końcu za tej pani dyrektor ma układy i non stop ma wolne .Ręka rękę myje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #28 ???????? 2016-06-13 12:10
Cytuję kapusta:
Do karp:
Nawet jeśli tak jest, to zauważ ile ta nauczycielka ma osiągnięć. Samo nic nie przyjdzie. Tylko ciężka praca nauczyciela daje wysokie wyniki. Bo chyba wyniki uczniów tej szkoły z języka polskiego mówią same za siebie. Skoro każdego roku egzamin szóstoklasistów z języka polskiego wypada najlepiej w tej gminie? Skoro zawsze dzieci ze szkoły w Niemczynie mają najwyższe wyniki z polskiego. Wejdź na stronę kuratorium i sprawdź sobie o ile % wyżej piszą. ;-) Wszystko można sprawdzić, mamy XXI wiek i internet nie służy tylko do hejtowania :-D


A jak się mają wyniki z matematyki ???
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+13 #27 kapusta 2016-06-12 13:19
Do karp:
Nawet jeśli tak jest, to zauważ ile ta nauczycielka ma osiągnięć. Samo nic nie przyjdzie. Tylko ciężka praca nauczyciela daje wysokie wyniki. Bo chyba wyniki uczniów tej szkoły z języka polskiego mówią same za siebie. Skoro każdego roku egzamin szóstoklasistów z języka polskiego wypada najlepiej w tej gminie? Skoro zawsze dzieci ze szkoły w Niemczynie mają najwyższe wyniki z polskiego. Wejdź na stronę kuratorium i sprawdź sobie o ile % wyżej piszą. ;-) Wszystko można sprawdzić, mamy XXI wiek i internet nie służy tylko do hejtowania :-D
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem