czwartek, 13 grudnia
04:22

Czyja to win(d)a?

FOT. Konrad SzadkowskiFOT. Konrad Szadkowski

Po raz kolejny pasażerowie mieli utrudniony dostęp do peronów na dworcu w Wągrowcu. Winda w holu notorycznie się psuje, zaś właściciel windy nie wywiązuje się z umowy dotyczącej prac naprawczych.

W zeszłym tygodniu winda na dworcu kolejowym w Wągrowcu, prowadząca z holu do przejścia podziemnego, była nieczynna. To nie pierwszy taki przypadek. Podróżni, obarczeni dużym bagażem, niepełnosprawni lub podróżujący z małymi dziećmi w wózkach mają nie lada problem. Muszą prosić o pomocy, by dostać się na perony. W wtorek wieczorem obsługa dworca wezwała straż pożarną (...)

Więcej w środowym wydaniu Głosu nr 22 z 1 czerwca 2016 r.

Komentarze   

 
+2 #1 pasażer 2016-06-03 16:05
Komu przeszkadzało przejście tymczasowe z parkingu przez tory? Można było je wyremontować. To nie linia Berlin -Warszawa, ze co kilkanaście minut jedzie pociąg. W tym wiejskim mieście jak zawsze zamiast iść z duchem czasu i minimalizować różnicę poziomów poprzez budowę przejścia równego z poziomem ziemi i pochylniami (patrz:stacja Bolechowo, Sława Wielkopolska), sprowadzono pasażerów do tunelu, żeby ci sprawni męczyli się z wąskimi schodami, a ci niesprawni byli zdani na awaryjne windy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem