środa, 13 listopada
07:24

Było muzycznie i sportowo

Pokaz psich zaprzęgów, muzyka wszelkich rytmów oraz lokalne smakołyki, to charakterystyka tegorocznych Targów Michałowskich.

 

Pierwszy raz od wielu lat tradycyjna impreza, czyli Targi Michałowskie, odbyła się oddzielnie. Dotychczas zawsze łączono ją z gminnymi dożynkami. Tegoroczna 41 edycja jest próbą wprowadzenia zmian w utrwalony dotychczas obraz. Jej gospodarz, czyli wójt Przemysław Renn ,zapewnił, że nie wyobraża sobie sytuacji, kiedy targi by się nie odbyły.
- Impreza wpisała się w historię gminy, a nawet powiatu wągrowieckiego – mówi włodarz. – Czasy się zmieniają, więc i tak samo dzieje się z targami. Postaramy się zmienić formułę, odpowiadając na sugestie ze strony społeczeństwa.
Wicestarosta Michał Piechocki zapewnił, że Targi Michałowskie cieszą się zawsze ogromnym powodzeniem. W dowód uznania przekazał na ręce wójta okolicznościowy list podpisany przez starostę Tomasza Kranca oraz przewodniczącą Rady Powiatu Małgorzatę Osuch.
- Dla mnie ta impreza jest imieninami, czyli takim świętem gminy – zapewnia wiceprzewodniczący Rady Powiatu, a zarazem były wójt gminy Andrzej Banaszyński. – Bardzo się cieszę, że się odbywają, ponieważ na stałe wpisały się nie tylko w tradycję gminno-powiatową, ale i wojewódzką.(...)

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem