niedziela, 17 listopada
03:11

Nowy, stary dyrektor

W drugim konkursie na dyrektora szkoły podstawowej w Skokach komisja konkursowa wskazała na WIESŁAWA BERENDTA, dotychczasowego szefa tej placówki.

Pierwszy konkurs nie zakończył się rozstrzygnięciem. Wiesław Berendt nie uzyskał wymaganej większości głosów członków komisji konkursowej, a Elżbieta Skrzypczak, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Skoki, nie została dopuszczona do konkursu przez komisję ze względu na brak wymaganych dokumentów określonych w zasadach konkursu. Burmistrz Tadeusz Kłos ogłosił kolejny konkurs, do którego stanęli wcześniej wymienieni kandydaci oraz Janusz Bilski, były dyrektor szkoły podstawowej w Wapnie. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 34 Z 21 SIERPNIA 2019 R.

Komentarze   

 
+1 #1 Wisław 2019-08-27 05:45
No to trza teroz szukać nowygo etatu do poni dyrektor. Burmistrz jakiś concursik by się pszydoł. Una tako wypolono na tym derektorskim etacie. Coś byś musioł pszecie poszpyrać.Tylko nie godej ze una tako zdolno.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem