czwartek, 22 sierpnia
07:33

Pracuję „na maksa”, ale zawsze może być lepiej

Z ROBERTEM TORZEM, laureatem plebiscytu Głosu Wągrowieckiego „Radny na Medal” o jego społecznikowskiej pasji i obowiązkach zawodowych, rozmawia Cezary Kucharski.

Jak poczuł się gołaniecki „radny na medal”, kiedy poznał wyniki plebiscytu?
- Informacja oczywiście mnie zaskoczyła, ale nie zaprzeczam, że uczucie było miłe. Wiedziałem o przebiegu głosowania z gazety, jednak wynik przerósł moje oczekiwania. Cieszę się, że prawie półtora tysiąca głosów jest moim udziałem, więc na pewno nie głosowała na mnie tylko rodzina. A tak na poważnie, to mam zamiar dalej sumiennie pracować na zaufanie ludzi.
Jak Pan myśli, co zadecydowało o sukcesie?
- Nie mnie to oceniać, jednak mam jeszcze większą motywację do działania w trzeciej z rzędu kadencji. Zawsze staram się robić wszystko na „maksa”.
Osiem lat, to długi okres. Co Pana zdaniem było ważne w rajcowskiej pracy?
- Sądzę, że stworzenie grupy Team Run Gołańcz, czyli propagowanie aktywności sportowej oraz zdrowego trybu życia. Zaangażowanie w imprezy o charakterze kulturalnym typu Narodowe Czytanie. Zaproszenia do udziału w nich zawsze odbieram jako wielkie wyróżnienie. Staram się służyć pomocą tam, gdzie jestem potrzebny. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 46 Z 14 LISTOPADA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem