piątek, 14 grudnia
18:08

Zakup w pełni uzasadniony

Powiat Wągrowiecki wkrótce stanie się właścicielem domu opieki społecznej i należących do nieruchomości gruntów. Kilkumilionowa inwestycja długo czekała na sfinalizowanie.

FOT. Archiwum DPSFOT. Archiwum DPS

W wyniku prowadzonych z pełnomocnikami spadkobiercy i właściciela nieruchomości w Srebrnej Górze (gm. Wapno) negocjacji uzgodniono cenę, za którą przejdzie ona na własność Powiatu Wągrowieckiego. Jest to siedziba Domu Pomocy Społecznej wraz z gruntami, więc po zapłaceniu 3,65 miliona złotych pensjonariusze i pracownicy na pewno poczują się trochę bardziej komfortowo. Jako że nabycie obiektu o wartości powyżej stu tysięcy złotych wymaga akceptacji powiatowych radnych, na grudniowej sesji taka uchwała została podjęta jednogłośnie. (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 2 Z 10 STYCZNIA 2018 R.

Komentarze   

 
0 #2 Jan 2018-01-25 17:54
"...W wyniku prowadzonych z pełnomocnikami spadkobiercy i właściciela nieruchomości w Srebrnej Górze (gm. Wapno) ..." - obserwując dokonania Hanny Gronkiewicz Walc w Warszawie w zwiazku z "cudownym" odnajdywaniem sie spadkobiorców nieruchomosci w naszej POsranej stolicy to z pewna dozę watpliwości budzą we mnie słowa "pełnomocnik spadkobiercy i wasciciela" .... I ta cena - 3,5 mln w takiej dziurze ...? Smierdzi ...A gdzie był ten własciciel i spadkobierca przez ostatnie 60 lat? Zwróci moze kase za utrzymanie budynku w jako takim stanie?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #1 kj 2018-01-16 16:38
Za 3, 5 mln to można w Wapnie postawić blok ze 100 pokojami i kilka h ziemi a nie kupować stare ruiny
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem