sobota, 7 grudnia
20:19

Pielęgniarski temat przed kamerami

PIELPIEL Kilkadziesiąt pielęgniarek spotkało się w środę, na parkingu przed wągrowieckim szpitalem z ekipą telewizyjną TVP Info, realizującą program pn. "To jest temat". Członkinie Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych postanowiły opowiedzieć milionom telewidzów o swojej sytuacji. Nie chodziło im tylko o materialną stronę, ale o brak komunikacji z dyrekcją i starostwem, nadmiar obowiązków i przeciążenie papierkową robotą.

Nie mają zamiaru odchodzić od łóżek, nie weszły jeszcze w spór zbiorowy, ale chcą zasygnalizować, że są zdesperowane i będą twardo stały na obranym stanowisku. Chcą być sprawiedliwie traktowane. Lekarze dostali 11 procent podwyżki, a one to co, nie pracują? Takie słowa słychać było podczas programu, który poszedł głośnym echem w Polskę.

Stanowisko jakie przedstawiła dyrektor Emilia Jagat, starosta Michał Piechocki oraz naczelna pielęgniarka szpitala można by po prostu powielić z czwartkowego spotkania przed budynkiem starostwa. Z tym dodatkiem, że słowa dyrektorki wszystkie "siostry" kwitowały zdaniem "Ona i tak będzie kłamać". (ck)

 

Aby obejrzec material video kliknij TUTAJ

 

Fot. 3 x Cezary Kucharski

PIEL IPIEL I PIEL IIPIEL II

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem