czwartek, 12 grudnia
07:06

Kto z kim wojuje w szkole?

muzycznamuzyczna Do późnych godzin wieczornych trwało zebranie rodziców w Państwowej Szkole Muzycznej w Wągrowcu. Zwołane przez dyrektor Bognę Zielińską spotkanie zamieniło się w prawdziwą burzę z piorunami.

Utworzyły się trzy obozy: dyrekcja, rada rodziców i pozostali rodzice. W rezultacie nerwowych obrad stworzyła się koalicja przeciwko reprezentantom grona rodzicielskiego. Wybrana niedawno nowa rada wysłuchała niezbyt pochlebnych dla siebie opinii i vice versa. Może to zdziwić w świetle komentarzy po artykule w Głosie Wągrowieckim pt. "Ferment w szkole muzycznej", ale okazuje się, że muzyczny medal także ma dwie strony.

Jakie? Kto, kogo i za co nie lubi? Wyjaśnimy w najbliższym wydaniu Głosu, ponieważ spotkanie dyrektor Zielińskiej z Iwoną Marzyńską, przewodniczącą rady rodziców oraz Arturem Matejukiem, wizytatorem Centrum Edukacji Artystycznej w Poznaniu, trwało jeszcze długo po zakończeniu pełnego wzajemnych oskarżeń zebrania. (ck)

Fot. Archiwum

Komentarze   

 
0 #39 man 2014-03-04 16:07
Pozdrawiam wszystkie osoby, które poznały się na panu Macieju. Pozdrawiam rodziny osób które poznały się na Nim.
Oby duch Śp. Dyrektora Matuszaka czuwał nad Szkołą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #38 Ludwik 2014-02-17 12:44
Do szanownych przedmówców!O jakie dobro kultury? O czym tu piszecie? Przecież we wszystkich poczynaniach zielińskich a szczególnie pana m.liczy się tylko ich prywatny interes tak jak między innymi to nieszczęsne stowarzyszenie. Robienie między innymi larum ze sali jest właśnie na rękę panu m.,ponieważ w oczach społeczeństwa Wągrowieckiego wygląda to tak jak by to tylko on działałna tym polu, i należy mu się wieniec laurowy. i dodatkowa kasa.Prawda jest niestety diametralnie inna i wychodzi to teraz na jaw.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #37 Aldonka 2014-02-17 09:15
- Uważam , że pan Zieliński to najlepszy skrzypek w powiecie , natomiast na koncercie pani Zielińskiej omal się nie wzruszyłem , jestem przekonany , że dobrze uczy naszych flecistów.-
Drogi Krzychulku! To, że p. Zieliński jest multi- instrumentalist ą już wiemy- ale skrzypce?????. To ja już rozumiem o co chodzi :P . P. Zieliński chce zwolnić nauczycielki mając apetyt na stanowisko nauczyciela skrzypiec może też altówki :D .Oj Krzychulek dawno Ty chyba nie byłeś w szkole na koncercie- pani Zielińska i flety :eek:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #36 gosc12 2014-02-14 07:50
Krzychulek chcialbym zobaczyc Twoja mine jak ci zielinscy kiedys podziekuja dopoki tanczysz jak ci zagraja to jest ok jak tylko bedziesz chcial kroki zmienic to cie rozjada jak zabe....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #35 Nowy 2014-02-14 00:28
Krzychulku, i Ty też masz wspólny interes z Państwem Z.? I Ty też budujesz z nimi kulturę wągrowiecką? To się ale porobiło! Coraz więcej samozwańców w mieście, a efekty marne.
A tak na marginesie. Co do PIS-u, więcej ostrożności! Twoje argumenty pasują nie tylko do Artis. :-?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-6 #34 Krzuchulek 2014-02-13 21:44
Zbudził się Kazik z bólami - szukaj gościu lekarza ja nie pomogę .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-8 #33 Krzuchulek 2014-02-13 21:41
Tworzą prawdziwi pedagodzy , tak masz rację więc ilu tam prawdziwych wymień ich będzie to dla nich " wyróżnieniem" - 12 gościu. Artis tyś jest z PIS u , ktoś chowa kogoś wszędzie podejrzenia , duchy widzisz ? Pozdrowienia dla Zielińskich . Tak mam z Nimi wspólny interes - dobro naszej wągrowieckiej kultury .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #32 Kazik 2014-02-13 21:33
Co, prawda boli?wazeliniar zu???
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #31 Artis 2014-02-13 12:39
Ten Krzychulek to ślepy człowieczek , albo uwikłany w jakies "interesiki" z Zielinskim, tak jak niejaka Haneczka :-) poprzednia przewodnicząca rady rodziców w tej szkole, która pilnie strzeże dokumentacji rady , żeby prosty lud nie miał do niej dostępu. Ciekawe jakie tajemniceh sie tam kryją? ;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+9 #30 gosc12 2014-02-13 11:40
a Ty niewidzisz ze buduja jedynie mury a mury to nie szkola szkole tworza nauczyciele prawdziwi pedagodzy ktorzy swoim przykladem daja swiadectwo Jaki jaki wzorzec moralny daja ci ktorych tu wyslawiasz?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem