środa, 11 grudnia
23:25

Kraksa w Starężynie

HPIM0033_1HPIM0033_1

Nissan micra wpadł na  citroena c5 w Starężynie.

- Dnia 30 stycznia 2014 r. Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP otrzymało zgłoszenie od dyżurnej pogotowia ratunkowego o zderzeniu dwóch samochodów w Starężynie. Zadysponowano Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą z  Wągrowca oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Damasławku. Po przyjeździe pierwszego zastępu straży pożarnej na miejsce zdarzenia samochody osobowe blokowały jeden pas ruchu, a osoba poszkodowana znajdowała się wewnątrz radiowozu pod opieką jednego z policjantów – relacjonuje kpt. Mariusz Dębski z Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu.

Jak się dowiadujemy od strażaków sprawcą zderzenia okazał się kierujący nissanem Tadeusz T., który  odniósł lekkie obrażenia i po udzieleniu mu pierwszej pomocy został przewieziony do szpitala w Wągrowcu. Karolowi P., który zasiadał za kierownicą citroena c5 nic się nie stało. Oba auta nie były zdolne do dalszej jazdy.

- Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej (tlenoterapia, wsparcie psychiczne, założenie kołnierza) oraz usunięciu pojazdów na pobocze drogi. Osoba poszkodowana została przekazana zespołowi karetki pogotowia ratunkowego – dopowiada kpt. Mariusz  Dębski. (red)

HPIM0030_2HPIM0030_2

HPIM0032_3HPIM0032_3

HPIM0031_4HPIM0031_4

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem