poniedz., 9 grudnia
19:17

Niepokonana nasza Nielba kochana

Gierak11Gierak11

Sobotni remis 30:30 Nielby z Wisłą Płock jest mimo wszystko zwycięstwem wągrowczan nad mistrzem Polski w superlidze PGNiG.

Zdobyta w ostatnich sekundach bramka przez Łukasza Gieraka wywołała w euforię nie tylko u naszych zawodników, ale też wśród kilkuset kibiców. Tym większe jest to zwycięstwo Nielby, bowiem prawie wszystkich zawodników zaatakowała grypa jelitowa.Zarząd klubu zwrócił się do ZPRP z prośbą o przełożenie terminu meczu. Warszawa na to nie przystała, co… zaowocowało sukcesem Nielby. Mimo grypy zagrali wszyscy, oprócz Marka Kubiszewskiego, którego godnie zastąpił Norbert Witkowski. Nasi szczypiorniści dali z siebie wszystko, udowadniając po raz kolejny, że ich miejsce jest w superlidze. Mecz był niezwykle emocjonujący do ostatniego gwizdka. Nielba w pierwszej połowie nieznacznie przegrywała i ta runda zakończyła się dwupunktową przewagą Wisły (15:17). Druga połowa była prawie że remisowa, aż do momentu odskoku Wisły o cztery bramki. Wągrowczanie  jednak potrafili odrobić stratę i na dziesięć minut przed końcem prowadzili dwoma punktami.  Szybko jednak zrobiło się 27:27 i zaiskrzyła szansa na zwycięstwo Nielby. To była 55 minuta meczu i wiele mogło się jeszcze zdarzyć. No i zdarzyło się! Na półtorej minuty przed końcem Dawid Przysiek i Łukasz Gierak rzucili po jednej bramce, a ten ostatni ustalił wynik na 30:30. Kibice wiwatowali na stojąco, nie spiesząc się do wyjścia. Wnet w rewirze klubu kibica Nielby zapłonęły race. Wągrowiec wyzwolił energię... (maj)

Fot. Jerzy Mianowski. Na zdjeciu: remisowy strzał Ł. Gieraka.

NIELBA WĄGROWIEC - ORLEN WISŁA PŁOCK 30:30 (15:17)

Nielba: Konczewski, N. Witkowski - Krajewski 7, Przysiek 6 (3/4), Szyczkow 5, Gierak 4, Przybylski 3, Świerad 2, Tórz 1, Płócienniczak 1, Niewrzawa 0, Białaszek 0.

Orlen Wisła: Wichary, Dudek - Kubisztal 9, Paczkowski 6, Syprzak 5 (5/5), Backstroem 3, Spanne 3, Twardo 1, Toromanović 1, Chrapkowski 1, Eklemovic 1, Kwiatkowski 0, Wiśniewski 0, Zołoteńko 0.

Energia22Energia22

Energia11Energia11

Energia33Energia33

Energia55Energia55

Energia66Energia66

Komentarze   

 
0 #19 kibic 2011-12-16 09:40
fajne zdjęcia są też na

http://wagrowiec.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1196695,nielba-zremisowala-z-wisla,id,t.html?kategoria=688#6546439bdc369f41,1,3,60

powodzenia w sobotnim meczu!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #18 mks 2011-12-15 15:37
zmieniając troszkę temat, dla przypomnienia wspaniałego meczu naszej Nielby polecam zobaczyc galerię zdjęć na http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/2011/12/11/fotorelacja-nielba-wagrowiec-orlen-wisla-ploc/ . widać tam to o czym chyba już kibice zapomnieli w tej dyskusji - sportową walkę naszych zawodników na parkiecie. dzięki chłopaki za pokazanie charakteru i za wielkie widowisko sportowe!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #17 rolek 2011-12-14 21:14
chłopie przeczytaj sankcje karne które ktoś ustalił odgórnie i nie ma co dyskutować czy to była 1 czy 2 race. Nie wolno nawet wnosić a co dopiero odpalać. Takie prawo i trzeba je uszanować a kto nie potrafi nie powinien siebie nazywać mianem kibica!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #16 szakal 2011-12-14 19:57
Po meczu większa części kibiców była zadowolona z dopingu kk- może ich też trzeba ukarać że cieszyli się razem z kk i podziwiali jak płoną race Teraz pytanie gdzie jest większe zagrożenie ijest więcej poszkodowanych w czasie odpalenia dwóch rac po meczu- czy też w czasie odpalania petard na sylwka ,na imprezach organizowanych przez miasta ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #15 kibic 2011-12-14 16:30
Ludzie co Wy za bzdury wypisujecie?!
Maisto chce być w jakiś sposób reprezentowane, więc jest przez Nielbe, przez piłke ręczną.
To dzięki niej, w wielu miejscowościach dowiedzieli się, że jest Wągrowiec, pamiętam jak Nielba weszła do 1 ligii i pojechali na mecz, kilkanascie razy pytali się gdzie to jest, gdzie jest Wągrowiec.
Do Maciej, nikt nie mówi, że ktoś ma za kogoś płacić, po to jest budźet miasta,aby dokładał do takiego interesu.W każdym mieście tak jest, tam gdzie sport. Tylko u nas takie jaja. Skąd się wywodzi np.Artur Ś? gdyby nie Nielba, kto by go znał?kolejny Damian D czy Szymon D?i wielu wielu innych którzy grali kilka lat temu i kilkanascie lat temu. Sport to podstawa.
A i ze sportem wiążą się inne rzeczy takie jest życie. A to, że czasami znajdzie się 1 czy 2 którzy naginają z przekleństwami tzn że wszyscy są tacy. Nie mierzy się miarką w ten sposób.
A to co zrobili chłopacy, moze i super nie było bo w pomieszczeniu, ale to nie jest powód żeby tak to nagłaśniać i robić z nich "takich" a nie innych. Sensacja w małej mieścinie goni sensacje, a jeszcze jak się komuś noga podwinie to jeszcze lepiej, wtedy cała mieścina tym żyje.
Nielba była jest i będzie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #14 Ja 2011-12-14 12:12
Tyle się mówi na temat lewego przetargu ,teraz wiem ,baner"Wągrowie c wyzwala energię",a pod nim race.Więc na to poszła kasa miejska.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #13 xxxx 2011-12-14 11:24
Ile płaci za bilet członek klubu kibica? Z tego co wiem to 90 biletów na każdy mecz jest darmowych, prezent od viceprezesa. Ilu ich będzie jak trzeba będzie zapłacić tak jak pozostali kibice?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #12 Maciej. 2011-12-14 08:32
Cytuję SZOK:
Nie chcesz ich słuchać nie siadaj tam, albo wcale nie przychódź!Poprostu żal pl.

nie chcesz pikników na meczach, ok, nie proś o kasę od miasta na klub, płać 100 zł za bilet i siedź sobie wśród garstki podobnych oszołomów, utrzymuj swoją drużynę za swoje pieniądze, nie zwalaj na innych kosztow swojej zabawy, albo milcz i cierpliwie znoś obecność innych na maeczach i respektuj prawo
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #11 SZOK 2011-12-13 22:14
Ręce opadają! Reklama w Głosie jak nigdy dotąd i to jak szybko! Gazeta znowu szuka taniej sensacji!!! bo tak jest najprościej!!! Nie moge w to uwierzyć! Ręce opadaja!!! Czytając te wszystkie informacje czy tutaj czy na innych portalach trudno w to uwierzyć. Zrobiono z chłopaków KRYMINALISTÓW przez duże K. Zamiast zabrać się za prawdziwych, którym się należy, robią "popis" na przykładzie tych chłopaków. Ktoś ma chyab w tym jakiś interes. Najlepiej, żeby kk się rozleciał i nielba też, bo to przeciez kłopot dla miasta, lepiej wybudować jeszcze jeden aquapark i ze 20 marketów, nie wspominając o innych rzeczach. Ludzie co tu się dzieje, sensacja goni sensacje.A najwięcej mają do powiedzenia jeszcze Ci którzy nie chodzą na hale, albo znaleźli się tam przypadkowo, bo z ceikawości przyszli zobaczyć mistrza-wisle.
Ktoś tu piszę o alkoholu?Ile to osób wchodzi pod wpływem alkoholu i nie nalezy do kk??ile to osób popija sobie na meczu i tego kamery nie rejestrują?ile to osób na 2 polowe przychodzi pod wpływem %??tego nie widac na monitoringu? Pewnie, że nie,bo widzi się co się chce widzieć!
Od czego jest smieszny adsum?Smiech na sali, żeby w ochronie były babki, które ne mają zielonego pojęcia co robią, albo te chłopaszki.To jest ochrona?!
Kibice z rogu hali?a co wykrzykują kibice którzy siedzą na zawodnikami?o tym nikt nie powie, tylko potraficie wytykać błędy kk! Szkoda! bo to oni jadą na mecze za Nielbą i to oni im kibicują!Nie chcesz ich słuchać nie siadaj tam, albo wcale nie przychódź!Popro stu żal pl.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #10 szczypek 2011-12-13 11:11
no to nas pismaki sprzedali !!!Hańba!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem