środa, 11 grudnia
09:56

Koniec problemów z karnetami do aquaparku

Aguapark_02Aguapark_02 Dwa lub trzy miesiące ważności, w zależności od wartości karnetu, często okazywało się zbyt krótkim okresem na wykorzystnie wpłaconych pieniędzy. W dodtaku dość powszechne karnety pracownicze, zakupione przez zakłady pracy, są ważne tylko 45 dni.

Czytelnicy wielekrotnie zwracali uwagę, że takie zasady są krzywdzące, bo zbyt krótki czas ważności karnetu nie pozwalał wykorzystać wpłaconych pieniędzy. W rezultacie zamiast taniej - było drożej.

Ten, kto kupił karnet np. za 60 zł i mógł skorzystać ze wstępów za 70 zł, w rzeczywistości wykorzystywał 40 lub 50 zł i zamiast na zakupie karnetu zyskać 10 zł, tracił 10 czy 20 zł. Wkrótce się to zmieni.

- Zaraz po rozpoczęciu pracy stwierdziłem, że zasady korzystania z karnetów mogą być niedogodne dla naszych gości - mówi Paweł Ławniczak, prezes spółki Aquapark Wągrowiec. - Sam mam karnet, który kupiłem wiosną i nie zdążyłem wykorzystać w tym krótkim terminie zapłaconych pieniędzy. Po dokładnej analizie stwierdziliśmy, że wszystkie karnety będą ważne 180 dni, czyli prawie pół roku.

Nowe zasady zaczną obowiązywać już od następnego miesiąca, czyli od 1 stycznia 2012 r. Zdaniem prezesa Ławniczaka, tak korzystne zasady powinny zachęcić wielu pływaków do zakupu karnetów i korzystania z uroków aquaparku.

(kr)

Fot. Krzysztof Rokosz

Komentarze   

 
+4 #1 anita 2011-12-14 14:37
Dziekujemy z gory za wyczerpujace orzeczenie !
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem