sobota, 23 lutego
17:53

SLD idzie po mandaty

sld_po_mandatysld_po_mandaty Znana jest już lista kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej na posłów i senatorów okręgu pilskim, na której nie zabrakło wągrowieckich kandydatów.


Na pierwszej pozycji wystawiono dotychczasowego posła Romualda Ajchlera z powiatu międzychodzkiego, na drugim miejscu znajduje się poseł Stanisław Stec z obornickiego, a tuż za nim ulokowano Leszka Partykę z Piły. Na dalszych miejscach znajdują się reprezentanci poszczególnych powiatów, w tym wągrowieckiego. Dość wysoko ulokowano emerytowaną wągrowczankę Hannę Matczyńską – Nowak, z zawodu prawnika, bo na szóstym miejscu. Dariusza Stolla, filozofa zatrudnionego w Starostwie Powiatowym na stanowisku głównego specjalisty wstawiono na 11. miejsce. Do Senatu SLD wystawia dwóch kandydatów: radnego sejmiku wojewódzkiego, Zbigniewa Ajchlera i byłego  prezydenta Piły,  Zbigniewa Kosmatkę. Listy kandydatów nie są jeszcze zatwierdzone przez Radę Krajową SLD. (jam)

Komentarze   

 
0 #4 Lewą marsz! 2011-07-17 23:52
Panom Stecowi i Nowaczykowi dziękujemy. Chromiakowj także. Kosmatce również. Stollowi tak samo. Sami niech zrezygnują z kandydowania i nie przynoszą wstydu naszej formacji lewicowej. Tacy ludzie z parciem na władzę zniszczą do reszty SLD.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 Left 2011-07-16 08:28
Czy SlD nie ma młodszych w okręgu kandydatów niż Stec z Obornik, Nowaczyk z Chodzieży czy Chromiak - Paprzycka i Kosmatka z Piły. Wszyscy to staruszkowi politycznie zdarci i nie mający nic nowego do zaproponowania. Po 70 lat życia mają i dawno winni być na politycznej emeryturze. Nota bene Kosmatka to przegrany polityk lokalny w ostatnich wyborach samorządowych. To świadczy o słabości lewicy. PO PROSTU BRAK W NIEJ LUDZI MŁODYCH. Na złość wyborcom wystawia się Steca w czołówce. To kpina tej partii z jej elektoratu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 Lewicowy 2011-07-15 19:08
A co zrobił dla powiatu i regionu pilskiego Stoll, ze go wystawiono na kandydata? Zupełnie nic. Filozof i powiatowy urzędas i to wszystko. Od początku powiatu czyli ponad 10 lat nie zapisał się złotymi zgłoskami na ziemi wągrowieckiej. Nikt go nie zna, bo niby skąd. Polityczna paplanina nie przynosi splendorów, zresztą nie miał gdzie paplać, bo lewica w powiecie jest dychawiczna i nikt nie chce jej słuchać. Po Sulikowskim i Pijanowskiej lewica nie ma wyrazistych liderów. Synoracki im do pięt nie dorasta, a gdzie inni?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #1 LEW 2011-07-13 08:27
Pani Hanna Matczyńska to dobry kandydat, ale nasze powiatowe SLD nie potrafiło powalczyć o wyższą dla nie pozycję, a szkoda Na szóstym miejscu jest bez szans. Dziwie się, ze wystawiono Dariusza Stolla, bo ten filozof posłuży jako mięso armatnie, a i tak nie zdobędzie nawet setki głosów, żeby tylko Po co takich ludzi się wystawia, to nie rozumiem. Mało że nic nie zrobili i niczym się nie popisali to wygodne ustawianie się w życiu jest ich domeną.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem