środa, 21 sierpnia
10:10

Sylwester bez fajerwerków

Zabawa sylwestrowa na wągrowieckim Rynku odbędzie się w tym roku bez huku fajerwerków. Zamiast tego, w ostatnią noc roku mieszkańcy miasta będą mogli podziwiać wyrzutnie ognia i konfetti oraz pokazy laserowe. Decyzją burmistrza Jarosława Berendta Wągrowiec będzie kolejnym miastem w Polsce, które nie zorganizuje noworocznego pokazu fajerwerków.

Pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku odbędzie się, tradycyjnie już, na wągrowieckim Rynku. Początek imprezy – godz. 22:30. Dla mieszkańców i gości naszego miasta zagra w ten niezwykły wieczór zespół Czysta Energia, który rozgrzeje uczestników imprezy największymi hitami światowymi oraz najbardziej znanymi utworami muzyki rozrywkowej. Koniec sylwestrowej zabawy planowany jest na godz. 1:00 w nocy.

Komentarze   

 
+1 #3 systemowiec 2018-12-14 22:24
Cytuję olo:
Dziś miasto rezygnuje a za rok wprowadzą całkowity zakazstrzelania Wzamian zrobią marsz tęczowych

Razem z Piotrem?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #2 olo 2018-12-13 15:58
Dziś miasto rezygnuje a za rok wprowadzą całkowity zakazstrzelania Wzamian zrobią marsz tęczowych
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 Janowy 2018-12-13 11:40
Fajerwerkow przez 15 minut nie bedzie - bo wybuchaja wysoko i sa tak głosne, ze koty i psy sie boją. Nie wanzne, ze jest to jedna z najwieksych atrakcji wieczoru od 40 lat conajmniej. I co jeszcze zlego te sztuczne ognie robią ...? Za to bedzie wycie jakis szarpidrutów przez pół nocy - to jest ekologiczne, psy i kotki sie nie boją i jest super. Widze, ze Wagrowiec wybral sobie "teczowego jacka 2" na burmistrza. Gratulacje!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem