wtorek, 10 grudnia
00:55

Konkurs "Wągrowiec- miasto wolne od smogu"

„Wągrowiec- miasto wolne od smogu”, to konkurs, którego celem było zwrócenie uwagi młodzieży na problem zanieczyszczenia powietrza w Wągrowcu, a tym samym propagowanie edukacji ekologicznej.

Konkurs skierowany jest do młodzieży klas VII-VIII szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół średnich. Zwycięzca konkursu otrzyma nie tylko nagrodę rzeczową, dodatkowo jego praca zostanie wydrukowana i umieszczona na billboardach zlokalizowanych na terenie miasta.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać projekt graficzny, który swoim przekazem ma zwrócić uwagę na problem smogu w mieście i nakłonić odbiorcę do jeszcze większego dbania o nasze środowisko.

Pracę na płycie CD oraz wydruk w formacie A3 i wymagane załączniki należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu do dnia 16 grudnia.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się 4 stycznia 2019 roku.

Komentarze   

 
0 #1 systemowiec 2018-12-06 22:11
JB pomyślał i ruszył mózgiem... dziękuję łysemu... popieram
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem