środa, 16 października
07:29

Świąteczny kiermasz w Urządzie Miejskim

W najbliższy czwartek 6 grudnia w holu Urzędu Miejskiego w Wągrowcu od godz. 9.30 do 13 odbędzie się wystawa połączona z kiermaszem. Podczas wystawy będzie można podziwiać prace wykonane własnoręcznie przez uczestników zajęć rehabilitacyjnych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wągrowcu.

Wymyślne stroiki, ozdobne świeczniki, aniołki i mikołaje, to tylko niektóre z wyrobów, które będzie można zakupić podczas kiermaszu. Każdy, kto zakupi przygotowane ozdoby i elementy dekoracyjne, przyczyni się jednocześnie do wsparcia finansowego tej ważnej w naszym mieście placówki.

Stowarzyszenie „Rehabilitacja” Warsztat Terapii Zajęciowej w Wągrowcu ma pod swoją opieką 35 podopiecznych, którzy w ramach rehabilitacji społecznej i zawodowej w siedmiu pracowniach tematycznych wykonują rozmaite prace manualne.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem