niedziela, 26 maja
19:07

Głosuj na "Dworzec Roku"

Wągrowiecki Dworzec znalazł się wśród 10 najlepszych w Polsce w konkursie „Dworzec Roku”. Wągrowiec powalczy o zwycięstwo w głównych zmaganiach oraz o nagrodę internautów.

Do pierwszej edycji konkursu zgłoszono 32 dworce. Audytorzy organizatorów – Fundacji ProKolej i Fundacji Grupy PKP – odwiedzili 21 z nich i oceniali m.in. wielkość i zagospodarowanie, wykorzystanie i jakość przestrzeni publicznej, funkcjonalność, a także przejrzystość i logikę rozplanowania poszczególnych stref, udogodnienia dla osób o ograniczonej mobilności oraz walory architektoniczne, innowacje i wykorzystanie technologii przyjaznych środowisku. Audytorzy zwracali również uwagę na czystość holu dworcowego, stref oczekiwania, toalet, profesjonalizm osób sprzątających, obsługę podróżnych w kasach i punktach informacyjnych, dostępne kanały dystrybucji biletów, wygodę i dostępność ciągów komunikacyjnych, oświetlenie i ogrzewanie, integrację z miastem i różnymi środkami transportu, liczbę dostępnych miejsc siedzących oraz usługi dostępne na dworcu.

Ostatecznie do finałowej 10 zakwalifikowano obiekty: Tarnów, Katowice, Bielsko-Biała, Bydgoszcz Główna, Gdynia Główna, Wągrowiec, Kartuzy, Toruń Główny, Warszawa Centralna, Wrocław Główny.

Wyniki konkursu poznamy w grudniu, ale do 30 listopada trwa również głosowanie publiczności! Każdy może oddać tylko jeden głos, na jeden z wybranych przez siebie dworców. Głosujemy na stronie organizatora, czyli www.dworzecroku.pl/nominowani klikając w odpowiedni obrazek. Następnie po podaniu maila, zostaje na niego wysłany link, w który po kliknięciu dodaje nasz głos.

Zachęcamy do głosowania!!!

Komentarze   

 
+2 #5 wieloletni klientPKP 2018-12-01 08:51
A jakość przewozów plastikowymi szynobusami woła o pomstę do nieba! Pociągi są zatłoczone, za krótkie i jest za mało miejsc siedzących!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #4 matrona 2018-11-30 16:40
na dworcu nie ma zadnego zegara!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #3 Gdzie zagłosować? 2018-11-21 21:28
Tyle, że na wskazanej stronie www. nie wiadomo gdzie poszukiwać "ów obrazek"? :-((
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #2 sławuś 2018-11-21 20:19
Dworzec ok ale te jedzenie w tym lokalu to porażka Skąd oni biora te produkty ?Byłem raz i dziękuje
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #1 Regina 2018-11-21 18:32
Najładniejszy dworzec . Niewielki, przyjazny, estetyczny.czys ty , zadbany
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem