sobota, 18 stycznia
21:24

Wągrowieckie obchody Święta Niepodległości

W niedzielę 11 listopada przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tę szczególną datę będziemy świętować przez kilka najbliższych dni. Atrakcje dla wągrowczan przygotowały praktycznie wszystkie instytucje kulturalne w naszym mieście.

Z tej okazji zapraszamy na wydarzenia związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Punktem kulminacyjnym będzie 11 listopada (niedziela), który rozpoczniemy mszą świętą za Ojczyznę, która odbędzie się w klasztorze oo. Paulinów oraz krótką manifestacją patriotyczną na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu. Następnie, po południu, Miejski Dom Kultury zaprasza na specjalny seans filmowy, a wieczorem odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w klasztorze oo. Paulinów.

W tym roku  obchodom niepodległościowym towarzyszyć będą: wystawy, prelekcje, koncerty i strzelanie niepodległościowe. Szczegóły na plakacie.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem