czwartek, 25 kwietnia
04:02

Wielkie święto piłki ręcznej

W najbliższą sobotę 8 września blisko trzystu młodych sportowców przemaszeruje ulicami Wągrowca w korowodzie promując piłkę ręczną i przypominając o setnych urodzinach tej dyscypliny w Polsce.

Parada sportowców rozpocznie się w o godz. 10:00 na parkingu przy ul. Pałuckiej skąd sportowcy wyruszą do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Tam rozegrane zostaną turnieje w piłkę ręczną.

Niecodzienną atrakcją parady będzie angielski, czerwony autobus, który po zakończeniu przemarszu będzie jeździł ulicami Wągrowca. Na jego pokładzie będzie można posłuchać muzyki oraz wziąć udział w konkursach.

Ponadto podczas imprezy wągrowczanie będą mieli okazję spotkać się z olimpijczykami i byłymi reprezentantami kraju, a także przedstawicielami władz Związku Piłki Ręcznej w Polsce, którzy już po raz trzeci przyjadą do Wągrowca. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także wystawa na 100-lecie polskiej piłki ręcznej.

Wiele atrakcji czeka na najmłodszych mieszkańców miasta, od godz.10 do 15, będą mogli oni wziąć bezpłatny udział w Festiwalu Dmuchańców.

(ich)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem