sobota, 23 lutego
17:37

Zagłosuj na naszą modernizację

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu ma szansę na nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszą modernizacje 2017 roku.

Obiekt, który w roku 2017 przeszedł gruntowny remont i znaczącą metamorfozę, został doceniony przez kapitułę konkursu „Modernizacja Roku 2017” w kategorii „Elewacje i termorenowacje”.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie inwestycji budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami m.in. nowoczesnością technologii , poziomem zachowania architektury budynków, funkcjonalnością modernizowanych i przebudowanych obiektów oraz dostosowaniem ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Konkurs „Modernizacja Roku” odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, którzy wręczają nagrody resortowe wyróżniającym się obiektom.

Zapraszamy do oddawania głosów w konkursie.Wystarczy wejść na stronę http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/240-wagrowiec.html i oddać swój głos na naszą inwestycję.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie się w sierpniu na Zamku Królewskim w Warszawie.

(ich)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem