poniedz., 23 września
09:12

Starosta Kranc startuje do Sejmu

wagrowiec.plwagrowiec.pl

Starosta Tomasz Kranc dał się przekonać i wspólnie z Małgorzatą Bejmą znajdą się na liscie PSL-Koalicji Polskiej w październikowych wyborach parlamentarnych.

Tomasz Kranc już drugą kadencję pełni funkcję starosty wągrowieckiego. Poprzednio był wicestarostą, a jeszcze wcześniej członkiem zarządu powiatu. Na liście PSL-Koalicja Polska zajmie 5.pozycję. Z numerem 12 wystartuje Małgorzata Bejma, kierownik w Urzędzie Gminy Wągrowiec. Pani Małgorzata startowała wcześniej w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zdobywając blisko 6 tys. głosów.

"Jedynką" na liście PSL-Koalicja Polska jest dotychczasowy poseł PSL Krzysztof Paszyk z Obornik, który ma też swoje biuro poselskie w Wągrowcu.

Tak więc na listach wyborczych różnych komitetów znalazły się cztery osoby z naszego powiatu.

Komentarze   

 
+12 #1 Rich 2019-08-24 21:28
Panie Kranc zajmnij się Panie swoim podwórkiem a nie do Sejmu to samo do Pani Bejma Kasa wam w Głowie Obiecaliście góry i co??? Takich delikwentów mamy na morgi i nie bedziemy na nich głosować.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem