środa, 16 października
07:09

Zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją Zlotu Cabrio Poland w Wągrowcu na ulicy Kościuszki zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Zgodnie z nią od piątku (2 sierpnia od godz. 17:00) do niedzieli (4 sierpnia do godz. 17:00) zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Kościuszki położony pomiędzy ulicami Jeżyka i Reja.

Wskutek czasowej zmiany organizacji ruchu pojazdy poruszające się w kierunku Poznania lub Rogoźna będą kierowane na obwodnicę miasta. Ruch lokalny będzie się odbywać zgodnie z wyznaczonym objazdem tj. ulicami Reja, Mickiewicza, Słowackiego i Jeżyka.

Na zamkniętym dla ruchu odcinku ulicy Kościuszki zostanie wytyczony jeden pas ruchu jako dojazd do posesji oraz „droga życia” do dojazdu i przejazdu pojazdów służb porządkowych i ratowniczych.

Właściciele posesji przy ulicy Kościuszki proszeni są o to, aby w tych dniach nie parkowali swoich samochodów w zatoczkach parkingowych wzdłuż ulicy.

Organizatorzy zlotu przepraszają za utrudnienia.(fs)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem