środa, 16 października
07:02

Wieczór muzycznych wspomnień

 

 

Niecodzienny muzyczny happening odbędzie się już w piątek w amfiteatrze miejskim.

 

Gregor Bartkowiak zaprasza na wieczór z muzyką z dawnych lat, który będzie okazją do uczczenia pamięci Ryszarda Dobrogojskiego, wągrowczanina znanego wielu mieszkańcom z rozmaitych inicjatyw muzycznych i klubów, które prowadził. W latach osiemdziesiątych była to dyskoteka „Neptun”, zaś w kolejnej dekadzie pub „Pod Papugami”. Ryszard Dobrogojski zmarł w styczniu 2017 roku.  

 

- To będą moje muzyczne wspomnienia związane z amfiteatrem i Miejskim Domem Kultury, gdzie z Rysiem zaczynaliśmy naszą wspólna przygodę z muzyką – mówi Gregor Bartkowiak, organizator imprezy.

 

Gregor Bartkowiak wcieli się w piątek w rolę didżeja i będzie raczył nas największymi rockowymi hitami począwszy od lat sześćdziesiątych. Impreza w amfiteatrze miejskim rozpocznie się o godzinie 20. Wstęp wolny.  

 

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem