środa, 16 października
06:51

W najnowszym wydaniu Głosu Wągrowieckiego

 

 

„Rogaś” zginął w wypadku

Koledzy z grupy motocyklowej wspominają Michała Rogowskiego.

 

Veolia się nie poddaje

Mimo oświadczenia burmistrza w sprawie wstrzymania wszelkich działań na rzecz budowy spalarni w Wągrowcu inwestor wciąż wierzy, że uda mu się przekonać mieszkańców do swej idei.

 

Muzyczny finał imienin miasta

W niedzielę na stadionie OSIR wystąpiły gwiazdy i wokaliści z rodzimego podwórka.

 

Sto lat (dla) policji

Policja Państwowa została powołana ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z 24 lipca 1919 r. Na pamiątkę tego wydarzenia współczesna Policja obchodzi swoje święto właśnie 24 lipca.

 

Oni bronili naszego powiatu

W ostatnich dniach czerwca 1939 r. dowództwo 26 Dywizji Piechoty otrzymało rozkaz, aby przygotować oddziały do transportów operacyjnych w rejon: Gołańcz, Kcynia, Żnin, Wągrowiec.

 

Pod każdym względem wysoka klasa

Dwudniowe Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody i XVII Memoriał im. Angeliki Jach mogły zadowolić najbardziej wymagających wielbicieli tego sportu.

 

Sport kocham od zawsze

Jarosława Wilczyńskiego można spotkać w godzinach popołudniowych, gdy przemieszcza się w szybkim tempie swoim wózkiem inwalidzkim po ścieżkach rowerowych wągrowieckiego Osiedla Wschód, gdzie mieszka. Bywa, że też na trasie do Skoków czy Wiatrowa.

 

Rodzina to jest siła!

Nawet gdybyśmy mieszkali na różnych krańcach świata, zawsze łączą nas więzy krwi i pamięć o naszych przodkach. Tak też jest w przypadku rodu Wojciechowskich, którego członkowie w ubiegłą sobotę zjechali bardzo licznie do Wągrowca.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem