środa, 18 września
07:07

Gdzie kąpać się bezpiecznie?

wagrowiec.euwagrowiec.eu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w czerwcu 2019r. na terenie powiatu wągrowieckiego zgłoszone i zakwalifikowane zostały 4 kąpieliska:

- Kąpielisko Miejskie ul. Kościuszki w Wągrowcu,

- Kąpielisko w miejscowości Kozielsko nad Jeziorem Stępuchowskim gmina Damasławek.

- Kąpielisko w miejscowości Kobylec gm. Wągrowiec

-Kąpielisko w miejscowości Kamienica gm. Wągrowiec

12.06.2019r. pobrano do badania wodę z kąpieliska miejskiego oraz kąpieliska w Kozielsku. Z przeprowadzonych analiz wynika, że woda w tych kąpieliskach nadaje się do kąpieli zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 stycznia 2019 r. w sprawie prowadzenia nadzoru nad jakością wody w kąpielisku i miejscu wykorzystywanym do kąpieli (Dz. U. poz. 255). Dnia 25.06.2019r. pobrano bo badań wodę z Kąpielisk w Kamienicy i w Kobylcu – badania w toku. Aktualną informację na temat kąpielisk można uzyskać na stronie internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego w serwisie kąpieliskowym.

- Jednocześnie informuję, że prowadzone są w sezonie letnim w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne od pracy kontrole zakładów gastronomicznych, sklepów spożywczych oraz innych obiektów zlokalizowanych w okolicach kąpielisk - mówi Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.(red)

Komentarze   

 
0 #1 Antony 2019-07-15 04:35
Witam, osobiście całkowicie zgadzam się z Twoim wpisem !


My blog post: Kinga: http://futurekids.radom.pl/
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem