środa, 16 października
06:51

Tadeusz Bauza nie żyje

W poniedziałek 17 czerwca w wieku 93 lat zmarł Tadeusz Bauza

Tadeusz Bauza w czasie wojny pracował jako robotnik w niemieckim gospodarstwie zabranym Polakowi. W styczniu 1945 roku zmuszony został do wyjazdu z  rodziną do Niemiec. Do kraju wrócił w listopadzie.
 W 1956 roku ukończył studia na Wydziale Zootechnicznym Wyższej szkoły Rolniczej w Poznaniu. Pracował jako zootechnik i kierownik referatu melioracji w Powiatowej Radzie Narodowej w Wągrowcu. W 1964 roku został zastępca kierownika Powiatowego Inspektoratu Wodnych Melioracji. Na emeryturę przeszedł w 1990 roku.
Pan Tadeusz odznaczony został Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi i Medalem Zasługi dla Ruchu Ludowego im. Wincentego Witosa  oraz wieloma odznaczeniami i medalami resortowymi.

Msza św, zostanie odprawiona 21 czerwca o godz. 10.30 w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, a wyprowadzenie trumny ze zwłokami nastąpi z kaplicy cmentarza klasztornego przy ul. Skockiej o godz. 12.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem