piątek, 20 września
18:09

Żłobek oficjalnie otwarty

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych oraz zaproszeni goście oficjalnie dokonali otwarcia żłobka w Wągrowcu.

 

Na otwarciu nowego obiektu pojawili się m.in. wicewojewoda Aneta Niestrawska, posłanki Maria Janyska i Marta Kubiak, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego z Poznania oraz wielu innych gości. Wągrowiec reprezentowali burmistrz Jarosław Berendt, jego zastępca Piotr Pałczyński, starosta Tomasz Kranc, wójt Przemysław Majchrzak, radni miejscy oraz dyrektorzy jednostek organizacyjnych.Nie zabrakło też autora projektu.

 

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Dyrektor żłobka Justyna Walkowiak opraowadziła zebranych po pomieszczeniach placówki, po czym zaprosiła na słodki poczęstunek w postaci tortu. Uczestnicy uroczystości nie kryli swojego podziwu zwiedzając obiekt i jednogłośnie przyznali, że jest to wzorowa inwestycja pod względem estetycznym jak i organizacyjnym.   

 

(ks)

Komentarze   

 
-4 #2 Mieszkanka 2019-06-08 11:25
Cytuję Mieszkaniec:
A zaprosili Poszwe?

Chyba Pan żartuje. To ekipa bez odrobiny klasy - nie to co poprzednik, który chwalił byłego burmistrza, za co napotkał krytykę także na tych łamach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #1 Mieszkaniec 2019-06-07 23:13
A zaprosili Poszwe?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem