piątek, 20 września
18:10

Szkoła muzyczna rekrutuje

Państwowa Szkoła Muzyczna Ist im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu jak co roku przeprowadza rekrutację wśród dzieci i młodzieży z naszego regionu.
Wszyscy chętni do podjęcia nauki proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły. Wybór instrumentów jest szeroki: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara, akordeon, klarnet, flet, saksofon, trąbka i perkusja.
- Nasza Szkoła to świetne miejsce dla Państwa dzieci. Jest to placówka niezwykle przyjazna uczniom. Nauka gry na instrumencie wspiera rozwój inteligencji dziecka, poczucie piękna i estetyki. Gra na instrumencie sprawia wiele radości. Nasi uczniowie mogą potwierdzić, że dzięki atmosferze panującej w szkole, chętnie się do niej przychodzi pomimo wymogów, które są przed nimi stawiane. Państwowa Szkoła Muzyczna w Wągrowcu to najlepszy wybór dla Państwa dzieci! - przekonuje dyrektor PSM Marek Rybarczyk.(fs)

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem