piątek, 20 września
18:10

Slugfest 16 za nami! To był wieczór pełen emocji

Dawid Śmiełowski kontra Dmytro Horbatov (fot. Konrad Szadkowski)Dawid Śmiełowski kontra Dmytro Horbatov (fot. Konrad Szadkowski)

 

Pojedynki w klatce przyciągnęły rzesze fanów. Dawid Śmiełowski w walce wieczoru nie zawiódł.

 

W piątek w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się gala MMA Slugfest 16. Dziesięć pojedynków, które stoczono tego wieczoru, przysporzyło niemałych wrażeń sympatykom mieszanych sztuk walki.

 

Debiutujący w klatce Jarosław Galuba z Wągrowca niestety, werdyktem sędziów, przegrał pojedynek z Pawłem Brynkiewiczem, mimo że walczył zaciekle i momentami można było odnieść wrażenie, iż zwycięstwo jest w jego zasięgu.

 

Jarosław Galuba zadebiutował w klatce. (fot. Konrad Szadkowski)Jarosław Galuba zadebiutował w klatce. (fot. Konrad Szadkowski)

 

Oczekiwania kibiców z Wągrowca spełnił natomiast w stu procentach Dawid Śmiełowski. Pokonał swojego rywala z Ukrainy, Dmytro Horbatova, przez duszenie w pierwszej rundzie. To była piąta walka Dawida w zawodowym MMA i jak dotąd wszystkie zakończył zwycięsko.

 

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

 

Dawid Śmiełowski zwyciężył w pierwszej rundzie (fot. Konrad Szadkowski)Dawid Śmiełowski zwyciężył w pierwszej rundzie (fot. Konrad Szadkowski)

 

Pełną relację z gali znajdziecie w najbliższym wydaniu Głosu Wągrowieckiego w środę 29 maja.

(ks)

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem