środa, 21 sierpnia
09:55

Gala MMA Slugfest w Wągrowcu już 24 maja

Fot. Konrad SzadkowskiFot. Konrad Szadkowski

 

Dziś popołudniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem organizatorów imprezy i zawodników z Wągrowca, których walki będziemy mogli podziwiać już 24 maja.

 

Będzie to szesnasta edycja Slugfest, a druga organizowana w Wągrowcu. Pierwsza odbyła się w październiku 2017 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

 

- Myślę, że przez te piętnaście edycji zrobiliśmy bardzo duży krok do przodu, żeby wielkopolskie MMA rozwijać – mówił podczas konferencji Łukasz Bosacki, jeden z organizatorów. - W Wielkopolsce większość osób, które interesują się tym sportem wie, co to jest slugfest, wie, że to jest bardzo profesjonalna gala, organizowana w taki sposób, jak gale na całym świecie.

 

Podczas imprezy walki zawodowe będą przeplatane amatorskimi. Swój debiut przed własną publicznością zaliczy na gali Jarosław Galuba z Wągrowca.

 

- Czuję się wspaniale, przygotowania idą pełną parą, ale jestem gotowy i na dobra sprawę mógłbym wystąpić już jutro. Zacieram ręce i czekam na piątek – mówił zawodnik.

 

W walce wieczoru wystąpi inny wągrowczanin, Dawid Śmiełowski, który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe walki i pnie się w rankingach w swojej kategorii. Jego rywalem będzie Dmytro Horbatov z Ukrainy.

 

Dawid Śmiełowski i Jarosław Galuba (fot. Konrad Szadkowski)Dawid Śmiełowski i Jarosław Galuba (fot. Konrad Szadkowski)

 

Gala odbędzie się w piątek 24 maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 59. Wstęp od godz. 18.30, zaś impreza ruszy o godz. 20. Bilety w cenie 50 zł dostępne są w Dopamine (ul. Średnia 37 lokal 18H) i w Bistrostacji (ul. Dworcowa 2) lub pod numerami telefonów: 609 459 423, 790 594 630.

Niebawem ogłosimy konkurs, w którym będą do wygrania dwie podwójne wejściówki. Szczegóły podamy wkrótce.

 

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem