środa, 21 sierpnia
10:03

W najnowszym wydaniu Głosu Wągrowieckiego

 

 

Areszt dla sprawcy wypadku

Kierowca podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, następstwem którego była śmierć człowieka, a także ciężkie i średnie obrażenia innych jego uczestników, postanowieniem sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

 

Nie ma kto posprzątać

Przy budynku, w którym kiedyś mieściła kasa i poczekalnia PKP, gromandzi się mnóstwo śmieci, głównie butelek po alkoholu, których nie ma kto posprzątać.  

 

Jak spółdzielca Mika rozwinął wieś

Kim był i kim pozostał w pamięci mieszkańców Stołężyna Władysław Mika, który umiał jak nikt wykorzystać koniunkturę rozwijającego się po wojnie państwa polskiego.

 

Od euforii do obaw o dalszy los

Marek Nowak z Mieściska zbudował domy, posadził drzewa, został rolnikiem, zmienił swoje życie, a teraz martwi się o przyszłość.

 

Wokół legendy jazzu

Autorka biografii Krzysztofa Komedy, Magdalena Grzebałkowska, uraczyła wągrowiecką publiczność mnóstwem anegdot i nieznanych faktów z życia słynnego pianisty.

 

Jak się bawić i świętować w majówkę?

W całym powiecie odbędzie się w długi weekend mnóstwo różnych imprez. Przybliżamy je wszystkie, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

 

Cudu nie było, Nielba mistrzem!

Szczypiorniści wygrali z Samborem Tczew i zakończyli sezon na pierwszym miejscu tabeli.

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem