czwartek, 22 sierpnia
07:44

Groźny wypadek w Morakowie

 

 

Droga za rondem w Morakowie w stronę Kcyni zamknięta. Doszło do poważnego zderzenia samochodów.

 

Jak podała wągrowieckieka policja, na drodze z Wągrowca do Kcyni, w Morakowie za rondem, między godziną 20 a 21 zderzyły się czołowo dwa auta osobowe. Są osoby poszkodowane, a na miejscu trwa akcja reanimacyjna. Policja kieruje ruch na objazd w stronę Gołańczy. 

 

O godzinie 22 oficer prasowy KPP w Wągrowcu, sierż. sztab. Dominik Zieliński poinformował nas, że jedna z osób poszkodowanych nie przeżyła wypadku.

 

- W zdarzeniu uczestniczyły Mazda cx5, w której jechała 4-osobowa rodzina i Seat Cordoba, w którym jechało 5 osób - poinformował Dominik Zieliński. - 6 osób zostało zabranych do szpitali w Wągrowcu i Bydgoszczy. Wstępnie ustalono, że do zderzenia czołowego pojazdów doszło w chwili, gdy jeden z kierujących wykonywał manewr wyprzedzania.

 

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu. Trwają oględziny miejsca zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

 

Fot. KPP WągrowiecFot. KPP Wągrowiec

 

Fot. KPP WągrowiecFot. KPP Wągrowiec

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem