piątek, 20 września
18:10

Książka do nabycia

 

 

Podczas uroczystej gali Głosu Wągrowieckiego i benefisu Jerzego Mianowskiego pojawiła się Jego książka będąca zbiorem felietonów odnoszących się do spraw ważnych Wągrowca i powiatu.Książka zatytułowana „Moje miasto ukochane” była Jego marzeniem i był bardzo szczęśliwy,że się ono spełniło.

 

Informujemy, że książka wraz z płytą zawierającą piosenki o Wągrowcu w wykonaniu Natalii Kuklińskiej, Zbigniewa Zaranka i Krzysztofa Koniarka jest do nabycia w redakcji Głosu Wągrowieckiego, w Wągrowcu, ul. Janowiecka 1 w godzinach pracy redakcji. Cena książki wynosi 36 zł, a jej nakład jest ograniczony.


Wydawnictwo można zamówić kontaktując się telefonicznie 67 262 33 34 lub pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem