czwartek, 14 listopada
01:18

Wiesiu wciąż w dobrej formie

Wągrowczanie Wiesław Wzięch wraz z synem Piotrem zwyciężyli w Ogólnopolskim Turnieju Rozwiązywania Krzyżówek zorganizowanym przez kwartalnik "Przekrój".

W niedzielę, 24 marca br. odbyła się jego IV edycja. Turniej odbywał się jednocześnie w 10 księgarniach w kraju, m.in. w wągrowieckim LOCUM.

Turniej wystartował w całej Polsce o godz. 12.00. Zadanie polegało na tym, aby jak najszybciej rozwiązać krzyżówkę we wszystkich miejscach taką samą. Rozwiązywać można było pojedynczo lub w grupach 2-3 osobowych. Do wygrania były trzy nagrody ogólnopolskie za zajęcie czołowych miejsc wartości 1000 zł, 500 zł i 300 zł oraz nagroda dla zwycięzcy w każdej księgarni w postaci gadżetów z "Przekroju" wraz z roczną prenumeratą kwartalnika. I miejsce zajęła Warszawa, II - Sopot, III - Kraków.

- My dla zwycięzców w naszej księgarni ufundowaliśmy również książki. W naszej księgarni walczyły 4 zespoły. Zwyciężyła ekipa: Wiesław Wzięch wraz z synem Piotrem – informuje Dorota Kreskowiak z LOCUM. (red)

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem