wtorek, 15 października
16:33

Otwarcie z przytupem

Błażej Rajewski otwiera wynik spotkania. Fot. 4xF.SzklennikBłażej Rajewski otwiera wynik spotkania. Fot. 4xF.Szklennik

Lider ligi międzyokręgowej Wełna Skoki rozgromiła Lechię 1922 Kostrzyn w pierwszym meczu ligowym w tym roku 8:3 (4:3).

Niedzielny rywal Wełny nie jest ligowym słabeuszem i ma za sobą grę w IV lidze. W ubiegłym roku Wełna pokonała rywala na jego boisku 1:0. Pierwsza połowa zaczęła się dla skoczan pomyślnie, bo już w 7 minucie meczu Błażej Rajewski zaliczył swoje pierwsze z trzech trafień w meczu. Goście szybko wyrównali, ale Wełna dołożyła też szybko dwie kolejne bramki (Rajewski, Dereżyński). Starczyło jednak troche nieuwagi i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy, by lechici z Kostrzyna doprowadzili do remisu. Czwarta bramkę dla Wełny tuż przed przerwą strzelił z karnego Arkadiusz Dereżyński. Po przerwie bramki strzelali już tylko piłkarze Wełny (Rajewski, Modlibowski, Szadziul, A.Graczyk). Obecny na meczu Adam Luboński, prezes OZPN-u Piła wysoko ocenił grę skoczan, zwłaszcza w drugiej połowie. Zadowoloną minę miał także Andrzej Ostański, trener Wełny, który jednak przyznał, że pierwsza połowa w wykonaniu jego podopiecznych pozostawiała wiele do życzenia. Wełna jest nadal liderem tabeli mając dwa punkty przewagi nad Spartą Oborniki, która w sobotę pokonała w Gołańczy tamtejszy Zamek 2:1.(fs)

Relacja z tego meczu oraz spotkań w klasie okręgowej w wydaniu Głosu Wągrowieckiego z 27 marca

"Ramaja" strzelił trzy bramki rywalowi"Ramaja" strzelił trzy bramki rywalowi

Od lewej: Adam Luboński, prezes OZPN Piła i Wiesław Szczepaniak, prezes WełnyOd lewej: Adam Luboński, prezes OZPN Piła i Wiesław Szczepaniak, prezes Wełny

W tym składzie Wełna rozpoczęła mecz.W tym składzie Wełna rozpoczęła mecz.