czwartek, 23 maja
15:21

Wągrowczanin ukradł samochód we Francji

fot. KPP w Wągrowcufot. KPP w Wągrowcu

 

Policjanci z wągrowieckiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który na początku roku ukradł samochód we Francji i sprowadził go do Wągrowca.

 

- Pod koniec stycznia francuska Policja została poinformowana przez obywatela Francji o kradzieży samochodu VW Golf V – podaje sierż sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu. - Równolegle wągrowieccy kryminalni dokonali ustaleń odnośnie mężczyzny, który miał sprowadzić pojazd z terytorium Francji. Poczynione wstępnie ustalenia wobec mężczyzny wzbudziły podejrzenia funkcjonariuszy KPP Wągrowiec, a dalsza współpraca poprzez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji, pozwoliła na wymianę informacji o przestępstwie i uzyskanie potwierdzenia, że samochód ten został skradziony na terenie Francji. W trakcie dalszych ustaleń wytypowano, że pojazd może znajdować się w jednej z posesji na terenie powiatu wągrowieckiego.

 

W połowie lutego, na skutek działań policji, zatrzymano 30-letniego mieszkańca Wągrowca podejrzanego o kradzież auta, wartego 18 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem