środa, 20 marca
11:07

Po 500 zł tylko dla orłów…

Stypendia Starosty Wągrowieckiego za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce osiągnięte w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 przyznał Zarząd Powiatu Wągrowieckiego.

Stypendium za wybitne wyniki w nauce osiągnięte w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

Lp. Imię i nazwisko Typ szkoły Nazwa szkoły Klasa Średnia Ocena Kwota  
ocen zachowania stypendium  
           
1. Radomił Janus LO I Liceum Ogólnokształcące Ic 5,44 wzorowa 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
2. Julia Rozmarynowska LO I Liceum Ogólnokształcące Ic 5,31 bardzo dobra 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
3. Aleksandra Dajema LO I Liceum Ogólnokształcące IIa 5,25 wzorowa 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
4. Julianna Jakubiak LO I Liceum Ogólnokształcące IIa 5,25 bardzo dobra 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
5. Patrycja Chojnacka LO I Liceum Ogólnokształcące IIb 5,22 wzorowa 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
6. Mateusz Zych LO I Liceum Ogólnokształcące IIIb 5,22 wzorowa 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
7. Beata Kołtoniak LO I Liceum Ogólnokształcące IIIa 5 bardzo dobra 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
8. Jakub Przyborowski LO I Liceum Ogólnokształcące IIIa 5 bardzo dobra 500,00  
w Wągrowcu  
               
                 
9. Wiktoria Wieczorek ZSZ Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu III w3 5,22 wzorowa 500,00  
                 


10. Eryk Dybowski T Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu II 5,21 wzorowa 500,00  
                 
11. Jonatan Maćkiewicz T Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu II 5,07 wzorowa 500,00  
                 
12. Adam Jan Ciesielski T Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu III 5,06 wzorowa 500,00  
   
                 
13. Wiktoria Krawczak T Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu II 5,05 wzorowa 500,00  
                 
14. Zuzanna Połeć T Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu II 5,05 wzorowa 500,00  
                 
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
15. Olga Szymczak LO Stanisława Kulińskiego w Ib 5,39 wzorowa 500,00  
      Wągrowcu          
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
16. Weronika Kowalska T Stanisława Kulińskiego w IVa 5,36 wzorowa 500,00  
      Wągrowcu          
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
17. Zuzanna Sułkowska LO Stanisława Kulińskiego w IIIb 5,2 bardzo dobra 500,00  
      Wągrowcu          
  Martyna   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
18. T Stanisława Kulińskiego w IIa 5,19 wzorowa 500,00  
Rozmarynowska  
    Wągrowcu          
               
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
19. Barbara Działowska LO Stanisława Kulińskiego w IIa 5,11 bardzo dobra 500,00  
      Wągrowcu          
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
20. Sara Radecka LO Stanisława Kulińskiego w IIb 5,11 bardzo dobra 500,00  
      Wągrowcu          
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
21. Julita Piechowiak LO Stanisława Kulińskiego w IIIb 5,1 bardzo dobra 500,00  
      Wągrowcu          
      Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr          
22. Michalina Wachowiak LO Stanisława Kulińskiego w IIb 5,1 wzorowa 500,00  
      Wągrowcu          


23. Jakub Gogolewski   T   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr II hiT   5,08 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
                           
24. Kamil Malawko   T   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr III hiT   5,08 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
25. Michał Rożański   T   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr III hiT   5,08 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
26. Krzysztof Dereszyński   T   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr IVa   5 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
27. Małgorzata Kaniewska   T   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr IVa   5 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
28. Alicja Malak   LO   Zespół Szkół nr 2 im. ppłk dr I   5 wzorowa 500,00
    Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu  
                       
Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce osiągnięte w I semestrze roku szkolnego 2018/2019        
                           
Lp. Imię i nazwisko   Typ szkoły   Nazwa szkoły   Klasa     Średnia Ocena   Kwota
        ocen zachowania   stypendium
                     
1. Aleksandra Wojtecka   T Zespół Szkół im. Karola Libelta   III   4,88 wzorowa   400,00
          w Gołańczy                
2. Anna Pendzińska   ZSZ Zespół Szkół im. Karola Libelta   III     4,56 bardzo dobra   400,00
    w Gołańczy      
                         
                           

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem